Dni Otwarte - warto spróbować!

Dni OtwarteTak popularne w Stanach Zjednoczonych akcje promocyjne sprzedawanych nieruchomości – Dni Otwarte/Drzwi Otwarte, choć pojawiają się na polskim rynku, to jakoś powoli i niemrawo. A szkoda. Dzięki nim mamy możliwość zapoznania się dokładniej z ofertą, możemy z filiżanką kawy w ręku porozmawiać z właścicielem lub pośrednikiem o szczegółach oferty i co najważniejsze w ciągu jednego dnia obejrzeć kilka polecanych przez klientów nieruchomości. Dni Otwarte wymagają wielu przygotowań, dobrej współpracy na linii właściciel oferty – pośrednik, ale naprawdę warto.
 

Dlaczego dziś piszemy akurat o Dniach Otwartych? Dział Marketingu Metrohouse przygotowuje właśnie Dni Otwarte kilku mieszkań na warszawskim Ursynowie. Jak to będzie w praktyce wyglądać? Poprosiliśmy kilku naszych klientów sprzedających mieszkania o możliwość prezentacji ich ofert nawet kilkunastu klientom w ciągu jednego dnia. Byli nieco zaskoczeni. Wielu pewnie zadawało pytanie „Tylu klientów w ciągu jednego dnia? To niemożliwe.” Możliwe, możliwe…. Zadbamy o całą logistykę. Klienci zainteresowani zakupem takiego rodzaju mieszkania z mapką w ręku w ustalonych godzinach zrobią sobie wycieczkę pomiędzy wybranymi przez nas ofertami. Każde z mieszkań zostanie też odpowiednio przygotowane na wizyty gości, a każda oferta będzie dokładnie opisana na broszurkach. Liczymy, że sprzedający wezmą pod uwagę sugestie naszych pośredników i z ich udziałem zaprezentują swoje oferty od jak najlepszej strony.

Dla potencjalnych kupujących w całej tej codziennej bieganinie tego typu przedsięwzięcia cieszą się dużym zainteresowaniem. Jest to oferta zwłaszcza dla osób, które mają upatrzoną konkretną lokalizację i chcą skonfrontować podobne cenowo oferty. Połączenie sobotniego spaceru z oglądaniem kilku ofert to gwarantowane wieczorne dyskusje na temat wyboru jednej z nich. Łatwiej też poznać specyfikę lokalnego rynku, a dzięki temu zweryfikować swoje oczekiwania względem poszukiwanej nieruchomości.
 

Dla klienta sprzedającego sama wizja goszczenia w ciągu jednego dnia co najmniej kilku (a może i kilkunastu) potencjalnych klientów jest odpowiednią zachętą, by najlepiej zaprezentować swoje mieszkanie. Sprzedaż nieruchomości potrzebuje spokoju, potrzebuje też mniej formalnej atmosfery, która pozwoli na nawiązanie tak potrzebnej nici zaufania pomiędzy (być może) stronami przyszłej transakcji. Tak więc, nie bójmy się Dni Otwartych. Naprawdę warto!

Open House na wesoło :)

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=nQrWe6WtSuA]


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

"Chciałbym z całego serca polecić wszystkim Panią Monikę, prawdziwego eksperta od nieruchomości. Pani Monika to rzetelna profesjonalistka, zawsze punktualna i bardzo życzliwa. W kilka miesięcy udało mi się sprzedać dom. Pani Moniko, bardzo serdecznie dziękuję za pomoc."

— Arkadiusz D., Kłodzko