Franczyza nieruchomości – Dlaczego warto otworzyć biuro Metrohouse

 

Coraz więcej osób interesuje się pracą w branży nieruchomości. Dlaczego?

 

Myślę, że duży wpływ ma na to stabilność rynku. Nieruchomości zawsze będą jedną z podstawowych potrzeb w samodzielnym życiu lub chociażby świetną lokatą finansową. Przekonujemy się o tym nawet teraz, stojąc wobec pandemii. Jest to jedna z niewielu branż, która wciąż ma się świetnie. Sama praca daje także wiele satysfakcji. Dlatego dziś odpowiem Wam na pytanie:

Czy warto otworzyć franczyzę nieruchomości? Czyli coś, o własnym biurze nieruchomości w Metrohouse

 

franczyza nieruchomości

 

Franczyza to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Również dla kogoś, kto marzy o własnym biznesie, ale nie wie, od czego zacząć. To także możliwość prowadzenia własnego biznesu przez osoby zdoświadczeniem na rynku nieruchomości. Pod warunkiem, że chcą pracować pod brandem znanej marki, zamiast budować wszystko od zera.

 

Jeśli jesteś komunikatywny, lubisz pracę z ludźmi, posiadasz umiejętności menedżerskie, z pewnością sobie poradzisz. To, co trzeba mieć cały czas przed sobą, to chęć do ciągłego rozwoju i doskonalenia się. Jeśli dokonasz odpowiednich wyborów w rekrutacji, droga do osiągania celów będzie prosta. Dlaczego?

Otwierając franczyzowe biuro nieruchomości, korzystasz z praktyk firmy, która przetarła już szlaki metodą prób i błędów. Na podstawie własnych obserwacji daje Ci gotowy przepis na sukces.

Lata doświadczenia pracowały na świadomość marki, więc o zaufanie klientów nie musisz się martwić. Ponadto, dostajesz wsparcie: marketingowe, szkoleniowe oraz prawne. Zaoszczędzony czas i pieniądze możesz zainwestować gdzie indziej.

Zakładając własne biuro, to wszystko musisz wypracować sam. Mogą upłynąć lata, zanim na dobre wejdziesz na właściwe tory. O ile się nie wycofasz.

Oszczędź swój czas i otwórz franczyzę nieruchomości!

czy warto otworzyć franczyzę

 

Teraz podpowiem ci:

Dlaczego warto otworzyć franczyzowe biuro nieruchomości w Metrohouse

Od 15 lat pracujemy na zaufanie naszych Klientów. Obecnie jesteśmy liderem rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Polsce.

 

Nasi partnerzy dostają w pakiecie szkolenie managerskie oraz to przygotowujące do pracy agenta nieruchomości. Tak jak mentoring swojego opiekuna, na który zawsze mogą liczyć. Wsparcie marketingowe, prawne oraz niezawodne procedury i projekty umów.

Franczyza w Metrohouse: co nas wyróżnia

Oferujemy naszym klientom pośrednictwo w zakupie i sprzedaży, najmie i wynajmie. 

 

Co jest zaskoczeniem? Proponujemy im także pośrednictwo w finansowaniu zakupu nieruchomości.

 

Metrohouse jest właścicielem spółki Gold Finance. To bardzo istotne, ponieważ znaczna część transakcji zakupu nieruchomości finansowanych jest kredytem hipotecznym.

 

Naszą przewagą jest możliwość realnej oceny sytuacji, w jakiej znajduje się nasz Klient już podczas pierwszego spotkania. Dzięki temu odpowiadamy na jego potrzeby szybko i zgodnie z tym, czego naprawdę potrzebuje do zrealizowania własnych celów.

Ponadto, nasi Parterzy czerpią zyski również z ubezpieczeń, kredytów gotówkowych i innych rozwiązań finansowych.

Biuro nieruchomości w Metrohouse

Dyrektorzy oraz pośrednicy pracujący pod naszym szyldem wspierają się i wymieniają doświadczeniami. 90 biur w całym kraju pomaga sobie w zrealizowaniu nawet najtrudniejszych transakcji. Bezpośrednie i bieżące informacje z rynku nieruchomości i świata finansów z całej Polski pomagają nam robić dobrze to, co robimy.

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy tutaj.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

"Bardzo polecam Państwu współpracę z Panem Patrykiem. Bardzo doceniałam kompetencje i kulturę osobistą. Spotkania można było umówić w dogodnym terminie. Pan Patryk dostarczał wszelkich informacji i wsparcia."

— Monika D., Warszawa