Metrohouse Franchise Days

??????????Kiedy jedni narzekają na deregulację zawodu pośrednika i możliwe obniżenie standardów działania, inni po prostu podwijają rękawy i biorą się ostro do pracy.

Niezależnie od tego czy biura Metrohouse działają jako placówki własne, czy franczyzowe łączą je wysokie standardy obsługi. Aby potwierdzić, że działamy na jednych falach, podładować akumulatory energetycznymi szkoleniami i wymienić doświadczenia spotykamy się z naszymi Partnerami Franczyzowymi. W ostatni weekend taką okazją do spotkania były Metrohouse Franchise Days – dwa dni szkoleń i prelekcji od samego rana do wieczora (łącznie 22h). To czas, kiedy Zarząd i Centrala naszej Spółki jest do całkowitej dyspozycji naszych Franczyzantów.

Tym razem nasze spotkanie dotyczyło głównie wartości, jakie dają szkolenia. Zaprezentowaliśmy naszym Partnerom nowy pakiet szkoleń przygotowany przez naszych trenerów dla managerów prowadzących biura nieruchomości. Celem szkoleń jest rozwinięcie pięciu podstawowych umiejętności managera (manager jako rekruter, motywator, trener, coach, szef). Uczestnicy spotkania mieli okazję poprzez pracę w grupach aktywnie włączyć się w szkolenia. Ze szkoleniami dla managerów startujemy już w czerwcu – potrwają do końca roku.

Nie zabrakło zajęć dotyczących umiejętności prowadzenia operatywek w zespołach, planowania budżetu oddziału oraz kalkulacji rentowności biznesu. Franczyzanci jako pierwsi dowiedzieli się o nowych narzędziach marketingowych wdrażanych wkrótce w Metrohouse oraz nowych przedsięwzięciach, w których zamierzamy brać udział.

Gośćmi specjalnymi spotkania byli Dariusz Milczarek z firmy Sandler Training, który zaprezentował techniki handlowe przełamujące dotychczasowe stereotypy na temat rozmów handlowych oraz Sławek Muturi z firmy Mzuri, który opowiedział jak dzięki inwestowaniu w nieruchomości osiągnąć wolność finansową. Obaj byli entuzjastycznie przyjęci przez uczestników spotkania. Jeszcze raz dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia.

Już dziś zaczynamy pracować nad programem kolejnego eventu Metrohouse Franchise Days. Do zobaczenia!


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Pan Łukasz Sadowski zasłużył na wiele pozytywnych komentarzy. Dziękujemy za wspaniałą obsługę, będziemy Pana polecać, ponieważ jest Pan bardzo kompetentny, profesjonalny i Firma powinna być z Pana dumna. Odezwiemy się ponownie ze zleceniem sprzedaży innej nieruchomości."

— Karolina G., Łódź