Namaluj swój dom

Konkurs_plastyczny PLAKATTym razem wpis jest adresowany do Waszych dzieci. Wszem i wobec ogłaszamy, że organizujemy konkurs plastyczny. A jak niektórzy już wiecie zajmujemy się sprzedażą nieruchomości, więc i profil tego konkursu nie może być inny.

Zapraszamy dzieci (przedszkolaki i szkoła podstawowa) do przesyłania nam prac plastycznych pt: Mój dom. W sumie zadanie może wydawać się łatwe. Też tak myśleliśmy, ale po chwili namysłu doszliśmy do wniosku, że banalny temat może okazać się trudniejszym niż przypuszczaliśmy. Niby jak ten dom namalować? Skupić się na architekturze, czy może bardziej odwzorować pewne uczucia towarzyszące domowej atmosferze? Tym bardziej jesteśmy ciekawi, jak nasi najmłodsi podopieczni poradzą sobie z tym zadaniem.Z czysto technicznych spraw: praca musi być wykonana w formacie A4, oznaczona podpisem autora, a do pracy należy dołączyć zgodę opiekuna na udział w konkursie. O tym wszystkim przeczytacie w regulaminie na naszej stronie. Gotową pracę przynosimy do jednego z naszych oddziałów (lista biur), przesyłamy pocztą na nasz adres w Warszawie lub skanujemy i wysyłamy mailem na pr@metrohouse.pl. Za każdym razem pamiętamy o podpisanej zgodzie opiekuna.

Konkurs potrwa do 5 października. Specjalnie powołana komisja wybierze i nagrodzi najciekawsze prace. Do dzieła! Powodzenia!

Więcej informacji, regulamin i zgodę opiekuna znajdziecie na naszej stronie.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

"W ocenie 1 do 5 gwiazdek ja daję 6 Pani Ani za jej pracę. Profesjonalna, uważna, bardzo przyjacielska i pomocna w każdej sprawie. Takich pracowników życzę każdej agencji nieruchomości."

— Alicja K., Szczecinek