Justyna Bielecka

Justyna Bielecka

Broker?

Rating: 3.89 ?
Jeżeli cenisz sobie kontakt z osobą otwartą, lubiącą obcowanie z ludźmi zapraszam do współpracy ze mną! Od 2013 roku pracuję jako specjalista ds. kredytów hipotecznych. Na początku 2019 roku rozszerzyłam swoją działalność o obrót nieruchomościami aby dać swoim klientom możliwość kompleksowej usługi, rozpoczynającej się od znalezienia wymarzonej nieruchomości poprzez uzyskanie najlepszego kredytu hipotecznego, kończącej się na wydaniu lokalu. Najpewniej poruszam się na gdańskim rynku nieruchomości lecz zasięg mojego działania to Trójmiasto i okolice. Obecne moje działania skupiają się zarówno na pomocy w zakupie i sprzedaży jak i najmie oraz wynajmie nieruchomości. Współpraca ze mną to kompleksowa obsługa oraz gwarancja 100% zaangażowania w wykonywane zadanie. Zatem zachęcam do kontaktu!
W czym mogę Ci pomóc? Domy, Działki budowlane, Inwestycje w nieruchomości, Mieszkania, Rynek deweloperski, Rynek wtórny, Sprzedaż, Wynajem
Znajomość języków: English, Polski

Dane kontaktowe

+48 504 293 pokaż!

Opinie

 • Jolanta 24.08.2021
 • Naprawdę szczere 5 ⭐.Szkoda, że nie mogę dač więcej ,bo chętnie bym dodała.Serdecznie polecam Panią Justyne jest bardzo zaangażowana w to co robi.Naprawde 5 ⭐za zaangażowanie! Pani Justyna jest bardzo miła i pomocna! Świetny kontakt sprawne działanie! Kontakt na najwyższym poziomie. Opieka nad klientem oceniam na 5⭐ Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu w przygotowaniu oferty i szybkiej sprzedaży mieszkania po rodzicach. Jestem zaskoczona łatwością z jaką udało mi się sprzedać mieszkanie w rozsądnej cenie bez zaniżania. Dzięki Pani Justynie sprzedaż mieszkania było tylko przyjemnością.Pełen profesjonalizm polecam bardzo! Wielkie wyrazy szacunku za cierpliwość,empatie i wyrozumiałość.Jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam Panią Justyne. Dziękuje!
  Dziękuję Pani Jolu za wyczerpującą opinię :). Mnie też było niezmiernie miło współpracować z Państwem. Zaangażowanie w załatwianie niezbędnych dokumentów do sprzedaży oraz pozytywne podejście przy sprzedaży ma również duże znaczenie. Polecam się na przyszłość!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Magdalena 19.03.2024
 • Współpraca z Panią Justyną Bielecką w zakresie nieruchomości i kredytu była wyjątkowo owocna. Nie poddawała się i znajdowała mniej oczywiste rozwiązania, aby pomóc nam zarówno w uzyskaniu kredytu jak i dogadaniem się z dotychczasowymi właścicielami mieszkania. Profesjonalizm, szeroka wiedza rynkowa oraz indywidualne podejście do Nas pozwoliły na znalezienie idealnych czterech kątów i uzyskanie korzystnego finansowania. Transparentność procesu, jasne komunikaty i wsparcie na każdym etapie transakcji zapewniły poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję. Gdybym w przyszłości miała nabyć bądź sprzedać nieruchomość to tylko z Panią Justyną! Serdecznie polecam i dziękujemy z całego serca!
  Czuję ogrormną satysfakcję, że wszystko poszło zgodnie z naszym planem Pani Magdaleno :) Bardzo dziękuję za docenienie i przemiły komantarz. Trzymam za słowo i mam nadzieję na przyszłą współpracę!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Iwona 07.10.2019
 • Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panią Justyna. Moja sytuacja była niestety dość skomplikowana i wymagała czasu, ale uzyskałam kredyt dzięki pomocy mojej doradczyni. Pani Justyna załatwiła wszystkie formalności i nie musiałam sie o nic martwić. Rzeczowo i w jasny sposób wyjaśniła poszczególne kroki związane z umową. Nie było problemów z kontaktem. Szczerze polecam usługi Pani Justyny wszystkim szukajacym rzetelnego godnego zaufania doradcy finansowego. Osobiście jestem bardzo zadowolona! Pozdrawiam
  Dziękuję Pani Iwono za miłe słowa. Cieszę się, że mogłam pomóc zarówno przy kupnie nieruchomości jaki i usykaniu kredytu hipotecznego. Polecam się na przyszłość!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Marta 12.05.2020
 • Mieliśmy ogromne szczęście że spotkaliśmy na swojej drodze Panią Justynę. Sprzedaż mieszkania, kupno oraz kredyt to spore przedsięwzięcie. Cały proces trwałby wiele dłużej i kosztowałby sporo stresu, gdyby nie opieka profesjonalisty, który czuwa nad Twoimi interesami. Pani Justyna jest bardzo rzeczowa, konkretna i profesjonalna. Zawsze pomoże i doradzi. Praca z nią to czysta przyjemność. Poleca gorąco współpracę!
  Dziękuję za przemiłą opinię! Mam nadzieję, że jeszcze będziemy kiedyś współpracować!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Marcin 16.07.2019
 • Współpracę z Panią Justyną oceniam wzorowo. Profesjonalne podejście do klienta oraz oddanie pracy to cechy, które sprawiają, że sprzedaż nieruchomości z pomocą Pani Justyny przebiega sprawnie i bez zbędnych nerwów. Na każdym etapie sprzedaży nieruchomości czułem, że Pani Justyna podchodzi do naszej transakcji indywidualnie i aktywnie się nią zajmuje. Z całym przekonaniem polecam tego Agenta!
  Bardzo dziękuję za opinię i polecenia :) Miło współpracować z osobami, które profesjonalnie podchodzą do transakcji, Oby więcej takich klientów!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Olga 14.03.2024
 • Skorzystałam z usług Pani Justyny dotyczących kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. To było bardzo pozytywne doświadczenie. Pani Justyna - Mega-pomocna, profesjonalna i skuteczna: udzielała fachowej porady, tłumaczyła i cierpliwie odpowiadała na million moich pytań, pomogła mi wybrać dewelopera i uzyskać kredyt na wymarzone mieszkanie. Z czystym sumieniem polecam! Dziękuję)
  Dziękuję Pani Olgo za przemiłą współpracę i opinię. Odpowiadanie na "milion" pytań to przecież moja praca :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Christian 12.05.2020
 • Gorąco polecam współpracę z Panią Justyną Bielecką. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, stały kontakt z klientem oraz ogromna pomoc przy załatwieniu wszystkich skomplikowanych formalności związanych z finalizacją transakcji. Współpraca na najwyższym poziomie! Dziękuję za okazaną pomoc i szybką finalizację sprzedaży nieruchomości. Olga i Christian
  Praca z Państwem to była czysta przyjemność! Ja również dziękuję za profesjonalną i kulturalną współpracę :) i mam nadzieję do następnego razu!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Natalia 19.04.2024
 • Z Panią Justyną współprcowało mi się bardzo dobrze. Zarówno kupno mieszkania jak i zdobycie kredytu przebiegło bardzo sprawnie i pomyślnie. Pani Justyna cały czas trzymała rękę na pulsie, ustalała terminy oraz informowała o potrzebnych dokumentach. Z pewnością mogę polecić Panią Justynę.
 • Marta 24.05.2020
 • Serdecznie polecam współpracę z Panią Justyną wszystkim, którzy potrzebują wsparcia agenta przy sprzedaży mieszkania lub podczas wnioskowania o kredyt. Jest to bardzo profesjonalna i rzetelna osoba. Zaangażowana w stu procentach! Rewelacyjny kontakt z klientem oraz bezproblemowa komunikacja.
  Dzięuję Pani Marto za profesjonlane podejście również z Państwa strony! Mam nadzieję, do zobaczenia przy nastepnej transakcji!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Mau0142gorzata 07.10.2020
 • Polecam agenta nieruchomości panią Justynę z całym profesjonalizmem przeprowadziła nas przez ten trudny czas kupna mieszkania jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy zawsze była pod telefonem służyła rada i pomocą bardzo jej dziękujemy i polecamy Małgorzata
  Dziękuję Pani Małgorzato za miłe słowa! Zadowolenie klienta jest dla mnie priorytetem!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Bartłomiej 10.05.2021
 • Pani Justyna pomogła nam już drugi raz. Najpierw przy formalnościach kredytowych, a kilka lat później przy sprzedaży mieszkania. Wszystko było zapięte na ostatni guzik - daje to poczucie spokoju, że ktoś nad nami „czuwa”. Zdecydowanie polecam usługi Pani Justyny ;)
  Bardzo dziękuję za miłą opinię i jak zawsze za profesjonalne podejśce do współpracy - to zawsze działa w dwie strony :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Marcin 28.05.2022
 • Bardzo rzetelne, profesjonalne i tolerancyjne podejście do współpracy (nawet dla bardzo wymagających klientów ;)). Z czystym sumieniem polecam jako pośrednika oraz doradcę kredytowego. Pani Justynie można w pełni zaufać pod kątem zakupu/sprzedaży nieruchomości.
 • Małgorzata 21.05.2020
 • Serdecznie polecam Panią Justynę Bielecką.Pełen profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie procesu sprzedaży mieszkania, aż do ostatecznego podpisania umowy.Wszystko sprawnie załatwione, w miłej atmosferze i z poszanowaniem obu stron umowy.Polecam!
  Dziękuję za miłe słowa! Polecam się!!!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Grzegorz 15.10.2020
 • Pani Justyna to profesjonalista w każdym calu. Służyła zawsze pomocą i radą. Udzielała nam wszelkich wyjaśnień i służyła pomocą przez cały okres zakupu nieruchomości. Rewelacyjny kontakt telefoniczny i pomoc w finalizacji transakcji. Dziękujemy:)
  Cieszę się, że mogłam pomóc w zakupie pierwszej nieruchomości w Gdańsku! Miło było z Państwem współpracować :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Agnieszka 26.08.2020
 • Polecam współpracę z panią Justyną Bielecką. Jest osobą profesjonalną, kompetentną, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, do tego doskonały kontakt z klientem. Gdyby nie pomoc pani Justyny to prawdopodobnie pominęłabym świetną ofertę :)
  Dziękuję Pani Agnieszko za miłą współpracę i opinię! Polecam się!!!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Mariusz 06.11.2019
 • Profesjonalna obsługa, dbałość o klienta i zawsze służy pomocą. Świetna obsługa a to rzadkość w tych czasach, będę polecał panią Justynę wszystkim którzy będą decydować się na wzięcie kredytu i zakup nieruchomości.
  Panie Mariuszu, również dziękuję za bardzo miłą współpracę i dziękuję za polecenia!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Małgorzata 25.05.2020
 • Pani Justyną jest osobą kompetentną, rzeczową i bardzo profesjonalną. Przede wszystkim bardzo zaangażowana, dyspozycjna i pomocna w kwestiach formalnych (można poradzić się o wszystko co jest związane z transakcją). Polecam
  Dziękuję za miłą opinię i współpracę w kulturalnej i miłej atmosferze!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Katarzyna 05.09.2019
 • Pani Justyna to osoba kompetentna, miła, dobry doradca, zaangażowana w sprawy klienta, wytrwała oraz cierpliwa w stosunku do klienta. Jest to osoba godna polecenia. Jesteśmy z mężem bardzo wdzięczni p. Justynie.
  Dziękuję za miłą dotychczasową współpracę. licząc, że jeszcze kiedyś skotzystcie Państwo z usług naszego biura :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Katarzyna 04.02.2020
 • Wspaniała osoba. Kompetentna,dyspozycyjna, pomocna. Dzięki Pani Justynie bezboleśnie przebrnęliśmy przez koszmarną biurokrację zakupowio-redytową i już mamy swoje wymarzone mieszkanko wGdańsku. Polecamy serdecznie
  Dziękuję Pani Katrzyno za zaufanie zarówno przy pomocy w kupnie mieszkania jak i uzyskaniu kredytu. Polecam się!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Daniel 14.08.2019
 • Bardzo miło było nam współpracować z Panią Justyna. To bardzo rzeczowa, profesjonalna i kompetentna osoba. Po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Dziękujemy i do następnej transakcji.
  Bardzo dziękuję za opinię i z niecierpliwością czekam na kolejną transkację :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Joanna 09.03.2021
 • Pani Justyna doskonale zna się na swojej pracy. Jest profesjonalistką. Jeśli pojawiają się kłopoty, szuka różnych rozwiązań i możliwości. Zawsze dyspozycyjna i bardzo skuteczna. Serdecznie polecam.
  Dziękuję Pani Joanno za zaufanie przy kolejnej już współpracy!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Karolina 19.10.2020
 • Pani Justyna jest bardzo fachowym agentem,z dużym doświadczeniem i spokojem.Gdyby nie jej ogromna wiedza i zaangażowanie,nie doszłoby do zakupu naszego pięknego mieszkania.Polecam wszystkim serdecznie!
  Każda sprzedaż jest dla mnie wyzwaniem. Ta była wyjątkowo trudnym, ale cieszę się że trafiłam na tak wyrozumiałych i cierpliwych ludzi jak Pani Honorata! Dziękuję za miłą współpracę!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Daniel 07.03.2024
 • Gorąco polecam współpracę! Pani Justyna to fachowiec w swoim fachu. Jest to osoba o ogromnej wiedzy w zakresie nieruchomości! Cierpliwość i empatia to zdecydowanie mocne strony Pani Justyny.
 • Agnieszka 01.07.2020
 • Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Profesjonalne podejście do sprawy, szybkie odpowiedzi na pytania oraz wyjaśnianie wątpliwości. Wiele cennych rad. Wszystko w miłej atmosferze.
  Dziękuję Pani Agnieszko za zaufanie i miłą współpracę. Mam nadzieję do następnej transkacji :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Tadeusz 10.08.2021
 • Pani Justyna bardzo dobrze i kompleksowo poprowadziła transakcji. Od prezentacji do zakupu minął bardzo szybki czas. Na pewno będziemy wracać do Pani Justyny na dalsze transakcje
  Dziękuję za pozytywny komentarz i mam nadzieję na dalszą współpracę:)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • DELEKT Maciej Stromski Sp. z o.o. 09.03.2021
 • Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w transakcję. Dobre wyważenie interesów Sprzedającego, jak i Kupującego. Świetny kontakt. Bardzo polecam współpracę z p. Justyną.
  Dziękuję Panie Macieju za opinię i również doceniam profesjonalne podejście do tamatu zakupu nieruchomości. Praca z takim klientami to czysta przyjemność! Mam nadzieję do następnej współpracy:)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Marzena 02.06.2020
 • Bardzo miła, profesjonalna obsługa. Pani Justyna ma duże doświadczenie w tej branży, można było się doradzić na każdym etapie zakupu nieruchomości. Serdecznie polecam.
  Dziękuję Pani Marzeno za opinię! Mam nadzieję, że będzie się miło mieszkać w swoim własnym M :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Urszula 07.02.2020
 • Obsługa bardo profesjonalna, miła i sympatyczna. Szybka, fachowa i skuteczna pomoc w sytuacjach problematycznych. Pani Justyna godna polecenia innym klientom.
  Rwnież dziękuję Pani Urszulo za miłą i bezproblemową współpracę! Polecam się!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Andrzej 28.08.2021
 • Współpraca z Panią Justyną Bielecką jest rewelacyjna. Pełen profesjonalizm, całkowite zaangażowanie. Dziękuję bardzo i polecam serdecznie.
  Dziękuję za zaufanie po raz kolejny i powierzenie mi spraw mieszkaniowych. Mam nadzieję, że nie ostatni :).
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Monika 28.05.2020
 • Bardzo miła , dyspozycyjna, pomocna. Bardzo nam pomogła również przy załatwianiu kredytu mieszkaniowego. Z całego serca polecam!
  Dziękuję Pani Moniko za miłą współpracę i cieszę się że mogłam pomóc przy zakupie i kredytowaniu pierwszego wymarzonego M :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Agata 12.08.2021
 • Pani Justyna bardzo profesjonalnie podchodzi do Klienta. Dodatkowo szybko i rzeczowo rozwiewa każdą wątpliwość. Zdecydowanie polecam!
  Dziękuję za miłą i rzeczową współpracę Pani Agato. Polecam się :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Andrzej 19.07.2019
 • Profesjonalizm w każdym calu. Szybka i rzetelna pomoc. Wszystko w przyjemnej atmosferze. Serdecznie Polecamy. Państwo Kuznowicz.
  Dziękuję za miłą współpracę i polecam się na przyszłość!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Daniel 11.08.2021
 • Bardzo miła profesjonalna pani, już mamy za sobą dwie tranzakcjie obydwie załatwione w 100% polecam panią Justynę.
  Czekam na trzecią transakcję Pani Danielu i dziękuję za docenienie!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Joanna 07.02.2022
 • Pani Justyna jest bardzo pomocna w przygotowaniu dokumentów do uzyskania kredytu. Jest Osobą bardzo kompetentną.
  Dziękuję Państwu za miłą opinię a przede wszystkim bezproblemową współpracę:) Cieszę się, że mogłam pomóc zarówno przy uzyskaniu kredytu jak i w dalszej kolejności sprzedaży mieszkania. Liczę na ciąg dalszy!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • ATRASYS Sp.zo.o. 18.02.2021
 • Szybki i stały kontakt z Panią Justyną pomógł w realizacji sprzedaży nieruchomości. Polecam serdecznie.
  Dziękuję za opinię i profesjonlane podejście do sprzedaży - zaanagażowanie, szybkie załatwianie formalności skutukują sprawną i bezproblemową transkacją!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Dawid 14.01.2020
 • Miła i profesjonalna obsługa. Świetny kontakt, dyspozycyjność, doradztwo.Po prostu 5+ :)Polecam.
  Dziękuję Panie Dawidzie za miłą współpracę i mam nadzieję, że będę mogła pomóc w przyszłości przy zakupie mieszkania.
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Anna 03.02.2021
 • Pani Justyna to bardzo profesjonalna i pomocna osoba. Nasza współpraca zaowocowała sukcesem :)
  Pani Aniu cieszę, że mogłam pomóc przy skomplikwanej transkacji, która zakończyła się sukcesem i pożądaną ceną za nieruchomość :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Dagmara 19.08.2019
 • Jestem bardzo zadowolona z pracy, który wykonała Pani Justyna. Polecam Dagmara Dajnowska
  Dziękuję za miłą współpracę Pani Dagmaro i polecam się na przyszłość!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Paweł 29.06.2022
 • Świetna, konkretna współpraca. Bardzo fachowa i skuteczna. W 100 % zadowolony!!! Polecam!!!
  Dziękuję Panie Marcinie za pochlebną opinię:)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Tadeusz 19.05.2022
 • Współpraca z Panią Justyną to sama przyjemność. Szybko, sprawnie i profesjonalnie.
  Dziękuję Panie Tadeuszu za kolejną już miłą i owocną współpracę!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Anna 12.05.2020
 • Pani Justyna jest kompetentną osobą i bardzo pomocną.
  Dziękuję Pani Anno za miłą współpracę!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Urszula 22.01.2020
 • Bardzo miła rzeczowa obsługa
  Dziękuję za rzeczową :) ocenę! Polecam się!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Magda 21.02.2020
 • Najlepsza Agentka. Polecam!!!
  Dziękuję :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Antkowiak 28.06.2024
 • Pełen profesjonalizm
 • Maciej 02.10.2019
 • 5
 • Karol 12.08.2021
 • Anna 01.03.2021
 • Zuzanna 22.09.2020
 • Ludwika 28.09.2019
 • Edyta 26.03.2019

Moje oferty (43)

Tu posiadam najwięcej ofert
Takie nieruchomości znajdziesz w mojej ofercie
Moje oferty sprzedaży vs. oferty wynajmu
Moje oferty wg. ceny całkowitej (tysiące zł)
T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Kartuski, Czaple
310 000 PLN

Atrakcyjna działka objęta MPZP pod dom jednorodzinny lub bliźniak. Media w drodze dojazdowej. Atrakcyjna działka budowlana, znajdująca się miejscowości Czaple. Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż
870 000 PLN

Wspaniała działka w Junoszynie k. Stegny o pow. 3072 m2. Działka położona jest w otoczeniu drzew sosnowych w odległości 1600 m od morza. Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Nowodworski, Stegna
1 500 000 PLN

Działka z potencjałem dla inwestora z pomysłem, który chciałby ten pomysł wcielić w życie !!! Działka położona jest w Stegnie w cichej i spokojnej okolicy. Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Nowodworski, Stegna
7 832 000 PLN

Duża działka z ogromnym potencjałem w południowej części Stegny. Działka położona jest w Stegnie, która od kilkunastu lat jest jedną z najchętniej odwiedzanych miejscowości turystycznych... Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Wejherowski, Szemud
190 000 PLN

Działka w Kaszubskiej miejscowości Szemud niedaleko nowo powstającej drogi S6. Działka w miejscowości Szemud blisko lasu i jeziora. Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Wejherowski, Szemud
190 000 PLN

Działka na Kaszubach nieopodal nowo powstającej drogi S6 Działka w miejscowości Szemud blisko lasu i jeziora. Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Nowodworski, Łaszka
450 000 PLN

Duża działka w Łaszce na Żuławach Wiślanych z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Działka znajduje się w miejscowości Łaszka k. Sztutowa. Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Kartuski, Banino
700 000 PLN

Wspaniała, duża, atrakcyjna działka budowlana o pow. 2437m2 w centrum Banina z pozwoleniem na budowę Oferowany grunt znajduje się w centrum Banina, zdala od miejskiego zgiełku. Dojazd do niej... Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Gdański, Michalin
1 360 000 PLN

Uzbrojona 2 ha działka Michalin (gm. Przywidz) idealna pod inwestycję Działka o powierzchni 19 409 m2 położona w urokliwej okolicy, otoczona lasem, jezioro w odległości 600 m, niedaleko wyciąg... Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Nowodworski, Drewnica
143 000 PLN

Ładna działka budowlana o pow. 1300 m2 na nowym osiedlu. Działka położony jest w historycznej wsi Drewnica, gm. Stegna z której odległość do centrum Gdańska wynosi tylko 33 km, a czas... Więcej

 • 1
 • 2
 • 3
 • ..
 • 5

Justyna Bielecka

Broker
Rating: 3.89 ?