Maciej Górka


Maciej Górka

Kierownik

Z Metrohouse związany jestem od listopada 2014 r. pracując jako Doradca Klienta, następnie zarządzałem biurem na Gdańskiej Starówce a obecnie pełnie funkcję Dyrektora w biurze Gdańsk Warszawska. W swojej pracy cenię sobię głównie różnorodność związanych z nią czynności - każda transakcja to nowe wyzwania i oczekiwania klientów które trzeba spełnić. Specjalizuje się w obsłudze klienta inwestycyjnego oraz tzw. "trudnych transakcjach", a moją mocną stroną jest budowanie trwałych relacji z klientami. Uczestniczę od A do Z w całym procesie sprzedaży, kupna, wynajmu lub najmu nieruchomości. Działam na terenie całego Trójmiasta jednak najlepiej czuje się na rynku gdańskim. Na swoim koncie odnotować mogę również wiele transakcji z klientami obcojęzycznymi. Zapraszam do kontaktu i współpracy :)
W czym mogę Ci pomóc? Aparthotele, Domy, Działki budowlane, Działki rekreacyjne, Inwestycje w nieruchomości, Mieszkania, Nieruchomości luksusowe, Obiekty komercyjne, Rynek deweloperski, Rynek wtórny, Sprzedaż, Wynajem
Znajomość języków: Polski, English

Dane kontaktowe

+48 734 172 pokaż!

Opinie

 • Piotr 15.03.2019
 • Nawiązując współpracę z firmą Metrohouse miałem szczęście trafić na wyjątkowego Człowieka, który od pierwszej chwili wzbudził moje ogromne zaufanie. Poczułem się klientem oczekiwanym, przed którym Pan Maciej Górka przedstawił bogaty wachlarz możliwości w sprawie sprzedaży mojego mieszkania. Jego działania w krótkim czasie zaowocowały konkretnymi ofertami. Przy każdym kontakcie telefonicznym, czy osobistym czułem ogromne zaangażowanie, które umacniało mnie w niełatwej decyzji sprzedaży mieszkania po 52 latach. Mogę śmiało stwierdzić, że Pan Maciej Górka posiada szczególny charyzmat w zdobywaniu zaufania klientów, co nie jest zjawiskiem zbyt częstym. Jest Osobą godną polecenia do współpracy we wskazanej Firmie. Życzę następnym klientom, aby mogli trafić na tak wyjątkową osobowość i wybitnego fachowca jakim jawi się Pan Maciej Górka. prof. dr hab. Piotr Kusiewicz (Akademia Muzyczna w Gdańsku, Akademia Sztuki w Szczecinie
 • Sylwia 31.07.2019
 • Mr. Górka is an excellent real-estate agent. He took my deadline to sell my apartment very seriously and had potential buyers the next day after our first meeting and sold it in less than a month. He helped me negotiate with the buyer and respond right away to all my questions through text, phone call or email. It was also incredibly helpful that he speaks both English and Polish. As a Gdańsk native he is very knowledgeable about the Tri-City real-estate market, truly enjoys selling and very professional. Mr. Górka is a great partner to have when you are looking to sell something and will go above and beyond to assist you in the process.
  Thank You so much Sylwia, I was very pleased to help You in the difficult sales process. I am glad that my English skilles have proved useful. Greetings!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Anna Renata 09.08.2019
 • 'Over the years, we used Metrohouse as an agency to find tenants for our properties in Gdańsk. We were delighted and pleased to have met very professional staff , full of enthusiasm, and very helpful attitude. Mr Maciej Górka was very helpful, professional and prompt. Metrohouse responses to our enquiries were always prompt and accurate. Their professional services cover all our needs in finding suitable tenant, dealing with contract and finalising all the necessary paper works. Based on our positive experience in dealing with Metrohouse, we highly recommend this agency in all of it's business aspects.' M&A
  On behalf of the company thank You for Your kind words. I will be happy to help You again in the future :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Kasia 19.12.2022
 • Współpracujemy z firmą Metrohouse od wielu lat. Zawsze mogliśmy liczyć na profesjonalną obsługę. W tym roku mieliśmy szczęście współpracować z Panem Maciejem. Jest osobą kreatywną, pełną entuzjazmu i bardzo zaangażowaną w swoją pracę. Okazał się bardzo skutecznym agentem i w bardzo krótkim czasie doprowadził do finalizacji naszych zleceń. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy i napewno przy kolejnej okazji skorzystamy z Jego pomocy. Szczerze polecam.
  Panie Kasiu dziękuję za miłe słowa, cieszę się, że w tym roku udało się sprzedać Państwa dwie nieruchomości. Pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Joanna 30.09.2019
 • Ciekawe doswiadczenie z panem Maciejem. Na poczatku sierpnia zdecydowalismy sie z mezem o sprzedazy mieszkania. Spotkalam sie z panem Maciejem 22 Sierpnia i 20 wrzesnia podpisalam umowe przedwstepna sprzedazy. Nie moglam uwierzyc ze tak skutecznie mozna dzialac w biznesie mieszkaniowym. Mila niespodzianka. Teraz tylko kwestia dokumentow i niedlugo proces bedzie przeszloscia. Polecam uczciwie uslugi pana Macieja. Jest skuteczny , pozytywnie nakrecony i profesjonalny.
  Pani Joanno bardzo dziękuję za miłe słowa :) Sprawny proces sprzedaży nieruchomości jest możliwy również dzięki realnej wycenie nieruchomości i jej akceptacji przez sprzedającego, a także terminowości załatwiania dokumentów oraz spraw formalnych i tu duże ukłony w Pani stronę. Ciesze się, że udało nam się zmieścić w założonym terminie sprzedaży. Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Bartosz 15.02.2021
 • Pan Maciej jest w 100% profesjonalistą, działa szybko i skutecznie. Przejrzystość przekazywania informacji, wyjaśnianie zawiłości, szybkość w komplementowaniu dokumentów, zaangażowanie i życzliwość to cechy Pana Macieja. Dodatkowo Pan Maciej towarzyszył nam w każdej prezentacji działki dostosowując się do naszych możliwości czasowych. Dzięki jego pomocy całość transakcji przebiegła szybko i z poczuciem bezpieczeństwa do do decyzji.
  Dziękuję, ciesze się że mogłem pomóc w zakupie wymarzonej działki :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Krystyna 22.02.2018
 • Bardzo pozytywnie oceniam działalność Agenta biura nieruchomości Metrohouse Pana Macieja Górki. Zlecona przeze mnie do sprzedaży nieruchomość, została przeprowadzona doskonale, z wielkim profesjonalizmem i zaangażowaniem. Agent skrupulatnie pilotował proces trwającej transakcji od poczatku do pozytywnego dla mnie zakończenia. Polecam Pana Macieja Górkę jako życzliwego i zaangażowanego profesjonalistę w obrocie nieruchomościami.
  Pani Krystyno, dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy. Niezmiernie cieszy mnie również, że polecają Państwo moje usługi swoim bliskim. Pozdrawiam! :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Zbigniew 03.12.2019
 • Pana Macieja cechuje wysoka kultura osobista , indywidualne podejście do każdego klienta, dyspozycyjność, duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Transakcja sprzedaży nieruchomości przebiegła niezwykle sprawnie, w pozytywnej atmosferze a drobne problemy, które pojawiały się na drodze wspólnymi siłami udawało się pokonać. Polecam z czystym sumieniem zarówno biuro Metrohouse jak i współpracę z Panem Maciejem.
  Panie Zbigniewie bardzo dziękuję za miłe słowa, cieszę się że zostałem Panu polecony i sprostałem zadaniu :) Pozdrowienia dla całej rodziny, mam nadzieję że jako Metrohouse będziemy mieli okazję jeszcze Państwa obsługiwać.
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Patryk 14.09.2021
 • Dzień dobry . Jestem bardzo zadowolona z usług pana Maćka , wszystkie formalności przebiegły bez żądny komplikacji. Ponieważ mieszkam za granicą było to dla mnie bardzo ważne . Pan Maciek wszystko pozałatwiał . Wszystkie formalności przebiegły szybko i sprawnie . Jak również pełnomocnictwo które udzieliłam p. Mackowi .Szczerze polecam p. Maćka
  Dziękuję za miłe słowa Pani Iwono, cieszę się że mogłem pomóc w uzyskaniu wszelkich dokumentów tak aby nie musiała się Pani fatygować do Polski. Pozdrowienia dla Patryka i całej rodziny :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Ignacy 06.09.2021
 • Współpraca z Panem Maciejem przebiegła bardzo sprawnie. Jest to profesjonalista, który zna swoją branżę. Jest w stałym kontakcie z klientem informując go o postępach realizacji zlecenia. Z pomocą biura nieruchomości DINERO-Partner sieci Metrohouse sprzedałem dom w Pruszczu Gdański. Szczerze polecam usługi Pana Macieja. Ignacy Barański
  Dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy :) Pozdrawiam
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Agnieszka 04.03.2019
 • Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Panem Maciejem. Jest On osobą bardzo dobrze zorganizowaną, kompetentną i przede wszystkim niesamowicie pomocną. Posiada ogromną wiedzę w przedmiocie rynku nieruchomości co mozna zauważyć już przy pierwszym kontakcie z Panem. Nasza współpraca przebiegła bardzo pomyślnie, owocnie i w miłej atmosferze.
  Dziękuję za pozytywną ocenę Pani Agnieszko :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Sławiomira 02.12.2020
 • Pan Maciej, działa szybko i skutecznie. Bardzo szybko znalazł nam wymarzonego klienta, który spełniał wszystkie nasze oczekiwania. Podejmował wszelkie starania pomimo epidemii i doprowadził sprawę do samego końca. Pragniemy wspomnieć, ze Pan Maciej ku naszemu zadowoleniu był bardzo elastyczny W sprawie prowizji. DZIĘKUJEMY PANIE MACIEJU!
  Dziękuję Pani Sławko. Cieszę się że udało mi się Państwa przekonać do współpracy ze mną, pamiętam ile czasu zastanawiali się Państwo nad sprzedażą. Potwierdzam, że pandemia nie ułatwiła nam zadania natomiast nie ma takich wyzwań z jakimi byśmy sobie nie poradzili :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Izabela 06.04.2021
 • Mieszkajac w Niemczech zlecilismy sprzedaz mieszkania i garazu w Polsce panu Maciejowi Gorce !Pan Gorka zalatwil za nas wszystkie formalnosci i bezproblemowo a rowniez bardzo szybko przetoczyla sie tranzakcja !Majac telefoniczny kontakt bylismy czesto o wszystkim informowani ! Dziekujemy bardzo za wszystko i polecamy pana dalej !!!
  Pani Izabelo bardzo się cieszę, że mogłem pomóc. Zdalna współpraca nie stanowi dla mnie problemu :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Natalia 01.04.2019
 • Pan Maciej pośredniczył w sprzedaży domu który kupiliśmy. Bardzo fachowa pomoc na każdej płaszczyźnie. Każde nurtujące nas pytanie zostało przez Pana Macieja wyjaśnione. Pan Maciej pomógł również w szybkiej realizacji Notariusza oraz doradził eksperta finansowego co bardzo pomogło w finalizacji zakupu. Polecamy!
  Pani Natalio bardzo dziękuję za opinię, mam nadzieję że dom będzie służył Państwu i nowemu członkowi rodziny przez długie lata :) Kompleksowa obsługa to nasza specjalność, polecam się na przyszłość! Pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Natalia 11.02.2021
 • Cieszę się, że trafiłam na pana Macieja Górkę jako pośrednika przy wynajmie mieszkania. Sprawny kontakt oraz zaangażowanie ułatwiły cały proces. Jego pośrednictwo pomogło w komunikacji z właścicielem mieszkania oraz umożliwiło wynegocjowanie atrakcyjnych warunków. Pan Maciej jest pracownikiem godnym polecenia.
  Dziękuję za miłe słowa Pani Natalio, polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Agnieszka 02.07.2022
 • Z Panem Maciejem przeprowadziliśmy pomyślnie zakup jednej nieruchomosci. Bardzo profesjonalny Agent. Na każdym etapie w pełni zaangażowany, sympatyczny i szybki w działaniach. Zajmując się sprzedażą i kupnem nieruchomosci musimy przyznać, że to osoba na najwyższym poziomie, z która przyszło nam współpracować.
  Pani Agnieszko dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy, jednocześnie cieszę się, że jesteśmy w trakcie zakupu kolejnego mieszkania przez Państwa :) Pozdrawiam.
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Teresa 05.06.2023
 • Profesjonalny, punktualny, dobrze zaznajomiony z ofertą, znał wszystkie atuty nieruchomości, które zostały zaprezentowane kupującym. Doskonała obsługa podczas finalizacji sprzedaży, udzielono wszystkich informacji i wskazówek odnośnie działania podczas sprzedaży, spraw administracyjnych oraz formalności. Polecam.
  Dziękuję za miłe słowa Pani Tereso, pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Piotr 01.04.2019
 • Maciek pomógł mi znaleźć wymarzone mieszkanie z rynku pierwotnego, a przy moich wygórowanych wymaganiach nie było to łatwe zadanie. Bardzo dobry kontakt oraz szybkość z jaką działa powoduje, że nie pozostanie mi nic innego jak polecić jego usługi. Znakomita opieka oraz profesjonalizm na najwyższym poziomie.
  Dzięki za miłe słowa Piotrze, czuję się zaproszony na "parapetówkę" ;) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Krzysztof 17.10.2019
 • Pan Maciej jest agentem godnym polecenia każdemu. Bardzo profesjonalny, a przede wszystkim niezwykle sprawny w swoich dzialaniach. Od zawarcia umowy do finalizacji tranzakcji minęły trzy dni. Punktualny, pomocny, nie musialem martwic sie o żadne formalnosci. Z pewnoscia ponownie skorzystam z uslug Pana Macieja.
  Dziękuję Panie Krzysztofie, mówiąc nieskromnie sprawne działanie to mój znak rozpoznawczy :) Zapraszam do wpółpracy w przyszłości. Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Ewa 09.06.2022
 • Pan Maciej Górka jest osobą kompetentną, rzetelną. W podejmowanych działaniach sprawny, wiarygodny. Jasno przybliża i wyjaśnia kwestie związane z prowadzoną sprawą. Wspiera i służy pomocą również w zakresie wychodzącym poza normalny zakres usług ( w moim przypadku sprawy w Urzedzie Skarbowym).
  Pani Ewo dziękuję za pozytwyną ocenę mojej pracy, sprzedaż mieszkań spadkowych wiąże się często z różnymi wyzwaniami, szczególnie kiedy jeden ze współwłaścicieli mieszka za granicą ale i z tym sobie poradzimy :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Barbara 20.01.2020
 • Bardzo pozytywnie oceniam dzialalnosc agenta biura nieruchomości Metrohouse p. Macieja Gorki. Wykazał się wielkim profesjonalizmem i zaangażowaniem w sprzedaży mojej nieruchomości.Pana Macieja cechuje indywidualne podejście do klienta oraz zaangażowanie. Pan Maciej jest godny polecenia .
  Dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy Pani Barbaro, ciesze się że zleca mi Pani kolejne zadania związane z posiadanymi nieruchomościami :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • KKN Gdańsk Sp. z.o.o 19.02.2018
 • Pan Maciej wielokrotnie nie tylko pomógł w znaleść odpowiednia nieruchomość ale też odpowiednio doradził wykazujac wielki profesjonalizm i znajomość rynku. Na pewno bedzie jeszcze wiele wspólnych transakcji które Pan Maciej wspólnie z nami zralizuje sprzedaży jak i zakupu nieruchomości
  Bardzo dziękuję za miłe słowa, owocna współpraca z Państwa firmą to dla agenta czysta przyjemność. Biorąc pod uwagę rozmach z jakim działacie na rynku kolejne transakcje są tylko kwestią czasu :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Tomasz 07.02.2022
 • Pan Maciej we współpracy okazał się bardzo profesjonalny, dociekliwy i pomocny we wszelkich sprawach/wątpliwościach, które się pojawiały w trakcie sprzedaży mieszkania. Cała transakcja przebiegła szybko, bez żadnych problemów. Polecam współprace z P. Maciejem z czystym sumieniem.
  Panie Tomaszu dziękuję za miłe słowa, cieszę się że pomogłem w sprzedaży mieszkania tak aby finalnie mogli Państwo przyjechać do Gdańska dopiero na akt notarialny :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Jakub 09.11.2017
 • Pan Maciej wykazał się w czasie naszej transakcji olbrzymim zaangażowaniem i zrozumieniem istoty problemu, który mieliśmy w trakcie transakcji. Jego świetny kontakt z obiema stronami sprawił, że kupno mieszkania przebiegło bez najmniejszych komplikacji. Serdecznie polecam Pana Macieja.
 • Krystyna 08.07.2024
 • Pan Maciej wspierał nas przy sprzedaży dwóch nieruchomości - mieszkania w Gdańsku i nieruchomości niezabudowanej w Warszawie - dla Pana Macieja i Metrohouse nie ma odległości nie do pokonania - obie transakcje przebiegły tak samo szybko, sprawnie i w 100% profesjonalnie. Polecam.
  Pani Krystyno dziękuję za miłe słowa, współpraca z Panią i rodzeństwem to była czysta przyjemność. Tak jak Pani wspomniała sprzedaż nieruchomości poza Trójmiastem nie stanowi dla mnie wyzwania :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Maja 04.03.2019
 • Pan Maciej jest godnym polecenia agentem nieruchomosci. Pomogl nam znalezc wymarzone mieszkanie w Gdansku. Caly proces od poszukiwan po podpisanie aktu notarialnego byl czysta przyjemnoscia. Pelen profesjonalizm, dyspozycyjnosc oraz usmiech na twarzy. Oby wiecej takich specialistow.
  Dziękuję za miłe słowa Pani Maju, obsługa klienta z poza Gdańska wiąże się z różnymi wyzwaniami jednak współpraca z Państwem była czystą przyjemnością :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Przemysław 02.10.2019
 • Cała obsługa klienta przebiegła profesjonalnie oraz szybko. Pan Maciej zadbał o każdy szczegół oraz służył zawsze pomocą, udzielał informacji i załatwiał wszystko za nas, nie było problemu z komunikacją. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecam!
  Dziękuję za ocenę Panie Przemysławie. Polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Agnieszka 06.06.2019
 • Podziękowania dla Pana Macieja Górki za pełen profesjonalizm, wysoce rozwiniętą wiedzę branżową, zaangażowanie, wspaniałą obsługę oraz sprawne przeprowadzenie transakcji najmu mieszkania. Dziękuję za współpracę Panie Macieju. Agnieszka S., Gdańsk
  Dziękuję za miłe słowa Pani Agnieszko, polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Grażyna 17.01.2023
 • Pan Maciej jest wybitnym profesjonalistą. Niezwykle pomocny. Spełnił nasze oczekiwania ponad miarę, służąc pomocą także w formalnościach , wykraczających poza Jego obowiązki. Co więcej jest bardzo cierpliwy wobec niedoświadczonych klientów. Gorąco polecam.
  Dziękuję Pani Grażyno, tak jak wspominałem przy kolejnej wizycie w Gdańsku zapraszam na kawę :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Magda 10.01.2020
 • Z całą pewnością polecam Pana Macieja, którego cechuje pełen profesjonalizm. Kontakt świetny, pomoc przeogromna, polecam wszystkim, którzy mają wątpliwości lub nie są biegli w temacie wynajmu/sprzedaży nieruchomości. Dziękuję, że mogłam na Pana liczyć :)
 • Karolina 14.01.2021
 • Pan Maciej Górka wyróżnia się bardzo wysoką kulturą osobistą, najwyższym profesjonalizmem i oddaniem klientowi na każdym etapie procesu wynajmu mieszkania. Gorąco polecam Pana Macieja jest bardzo zaangażowany w pomoc klientowi, działa szybko i sprawnie.
  Pani Karolino dziękuję za miłe słowa, cieszę się że mogłem pomoć. Polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Michał Sebastian 17.12.2020
 • Pan Maciej zajął się sprzedażą naszej działki budowlanej. Zrobił to w sposób w pełni profesjonalny, znalazł nabywcę nieruchomości w niedługim terminie, zorganizował bez problemów kwestie notarialne. Pozdrawiam serdecznie Michał Marlewski
  Dziękuję za ocenę Panie Michale, polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Katarzyna 23.03.2021
 • Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi Pana Macieja. Jest bardzo skutecznym agentem nieruchomości. Jest osobą otwartą na współpracę i dzięki swojej determinacji, potrafi szybko zrealizować zamierzony cel. Dziękujemy za owocną współpracę.
  Pani Katarzyno dziękuję, polecam się na przyszłość jeżeli mieszkanie będzie znowu do wynajęcia :) Pozdrawiam
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Henryk 16.01.2021
 • Fachowość Pana Macieja ,można było zaobserwować od chwili spotkania i podpisania umowy.Sprzedaż mieszkania i wszystkie formalności z tym związane w tak krótkim terminie.Brawo .Dziękujemy.Polecam Pana Macieja Górkę innym potencjalnym klientom. Henryk.G.
  Dziękuję za miłe słowa Panie Henryku. Cieszę się, że udało się ograniczyć Pana przyjazdy do Gdyni do minimum. Pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Krzysztof 04.11.2021
 • Obsługa na najwyższym poziomie. Agent dostępny praktycznie 24/7. Wyróżnia go doświadczenie i znajomość rynku nieruchomości. Pomagał przy realizacji wpisów w kw. Dzięki niemu doszło do translacji w bardzo szybkim czasie. Polecam. 10/10
  Panie Krzysztofie dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy i polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Julia 05.12.2022
 • Współpraca była bardzo konkretna i owocna, dziękujemy za odpowiedzi na każde nurtujące nas pytania w sposób, który zaspokajał nasze niepewności. Finalnie jesteśmy bardzo zadowoleni i jak najbardziej polecamy skorzystać z usług pana Macieja.
  Dziękuję za poztywną ocenę mojej pracy Pani Julio, oby się dobrze mieszkało :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Maja 17.01.2023
 • Pan Maciej to przesympatyczny Agent znający się na swojej robocie. Był dostępny na każdy telefon i rzetelnie i szybko zajął się sprzedażą mojego mieszkania, jak również odpowiadał na każde moje pytania i wątpliwości. Polecam serdecznie.
  Dziękuję Pani Maju, cieszę się, że w ciągu miesiąca udało się sprzedać mieszkanie pierwszemu zainteresowanemu :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Władysław 20.02.2020
 • Oceniam prace z Panem Maciejem na bardzo wysokim poziomie. Wspópraca układała nam się bardzo dobrze. Dzięki Panu Maciejowi sprzedaż mieszkania i zakup nowego odbył się w bardzo krótkim czasie. Bardzo polecam współpracę z Panem Maciejem
  Dziękuję bardzo Panie Władysławie, cieszę się że mogłem pomóc Państwu w zamianie mieszkania :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Katarzyna 21.05.2023
 • Dzięki Panu Maciejowi kupiłam moje mieszkanie. Sprawa wymagała zaangażowania i pomysłowości agenta i Pan Maciej sprostał wszystkiemu. Nie ma dla niego problemu nie do rozwiązania. Terminowy, solidny, pomocny. Polecam za całego serca.
  Pani Kasiu niezmiernie cieszę się iż sprostałem zadaniu, mieliśmy pewne wyzwania po drodzę ale jak to się mówi dla chcącego nic trudnego :) Gorąco pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Adam 08.04.2019
 • Pan Maciej wykazał się dużym doświadczeniem w branży. Samodzielnie realizował wszystkie etapy i zachowywał klasę nawet w sytuacjach gdy musiał powtarzać to samo po kilka razy niedoświadczonemu kupującemu. Polecam współpracę.
  Bardzo dziękuję za miłe słowa Panie Adamie. Doskonale rozumiem jak dużym wyzwaniem jest zakup pierwszego mieszkania, tym bardziej ciesze się, że udało nam się wspólnie przebrnąć przez cały proces zakończony sukcesem :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Małgorzata Maria 02.10.2019
 • Zależało mi bardzo na czasie , jeśli chodzi znalezienie wynajmującego i odbyło się to błyskawicznie .Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta i całego procesu związanego z wynajmem niruchomości .Osoba godna polecenia
  Dziękuję Pani Małgorzato, pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • HenrykBernard 04.03.2019
 • Terminowość,dokładność,profesjonalizm oraz co najważniejsze skuteczność to cechy które zauważyłem przy mojej współpracy z Panem Maciejem Górką.Jeszcze raz dziękuję za sprawne załatwienie mojej sprawy.
  Dziękuję Panie Henryku, pomimo wielu wyzwań przy sprzedaży domu wspólnie osiągneliśmy sukces! Pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • StoGda Ship Design & Engineering 14.02.2023
 • Współpraca na wysoki poziomie znajomości tematu, profesjonalizmu, oraz zaangażowania. Polecam wszystkim zainteresowanym.
  Dziękuję za pozytywną ocenę moje pracy, współpraca z takim właścicielem przy tak skomplikowanej transakcji to czysta przyjemność :) Pozdrawiam Panowie!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • TOMASIK INVESTMENTS S.A 04.03.2019
 • Wspópracuje od wielu lat i Pan Maciek niezmienie wykazuje profesjonalizm w tym co robi i bardzo mnie cieszy że jako jeden z nielicznych agentów nieruchomości jest w stanie pracować cały czas z pełnym zagażowaniem
  Dziękuję i do zobaczania u notariusza przy okazji kolejnej transakcji ;)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Kristiana 06.02.2023
 • I am really very thankful that Macej succeded to find an apartment for my daughter in a really very short time and according to my request. I highly recommend him especially if you are looking to rent a flat from abroad.
  Thank You for Your kind words, greetings to Bulgaria :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Damian Szuprytowski 18.09.2020
 • Współpracę oceniam bardzo pozytywnie na każdym etapie. Bardzo dobry kontakt, indywidualne podejście do klienta, uczciwa umowa oraz skuteczne działanie. Z pewnością drugi raz wybrałabym tego Pana , Polecam !
 • Tomasz 21.01.2020
 • Polecam Pana Macieja z czystym sumieniem. Dobry kontakt, potrafi dopasować swoją dostępność do możliwości klienta, wykazuje zainteresowanie podczas całego procesu zakupu, wszystko rzetelnie tłumaczy.
  Dziękuję Panie Tomaszu, oby się Panu dobrze mieszkało :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Ewa 07.03.2019
 • Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej usługi pana Macieja. Sprzedaż mieszkania przebiegła szybko i sprawnie. Z czystym sumieniem mogę polecić pana Macieja jako agenta nieruchomości. Ewa Literski
 • Mariusz Antoni 05.03.2019
 • W pełni profesjonalny przedstawiciel ! Bardzo dobra komunikacja w każdej sprawie dotyczącej przedmiotu umowy. Ponadto mobilność i ponad przeciętna wytrwałość w dążeniu do celu. Godny polecenia.
  Dziękuję Panie Mariuszu, sprzedaż nietypowej nieruchomości wymaga dużej wytrwałości ale finalny sukces zawsze pokazuje że było warto :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Katarzyna 29.09.2023
 • Jakość współpracy na najwyższym poziomie, profesjonalne podejście do klienta. Dostępność w każdej chwili. 100 % zaangażowania w wykonywaną pracę. Dziękuję, gorąco polecam.
  Dziękuję Pani Kasiu :) Cieszę się, że za Pani nieruchomość uzyskaliśmy wyższą cenę niż ofertowa :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • BożenaHalina 23.02.2020
 • Współpraca z Panem Maciejem to czysta przyjemność. Wszystkie sprawy związane ze sprzedażą załatwione profesjonalnie i konkretnie. Bardzo polecam współpracę z Panem Maciejem.
  Dziękuję za ocenę mojej pracy Pani Bożeno, łączę pozdrowienia!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Agnieszka 06.06.2019
 • Bardzo podobało mi się indywidualne podejście Pana Macieja do mojej sprawy oraz jego zaangażowanie. Sprawa została załatwiona dosłownie w dwa dni. Jestem bardzo zadowolona :)
  Dziękuję za docenienie mojej pracy :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Bożena 03.12.2019
 • Jesteśmy zadowoleni z pośrednictwa Pana Macieja przy sprzedaży mieszkania mamy. Szybkość sfinalizowania transakcji jak i cena sprzedaży mieszkania, zadowalająca. Polecamy
  Dziękuję bardzo Pani Bożeno, tydzień od podpisania umowy do finalizacji transakcji dla mnie również jest zadowalający :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Marcin 14.01.2021
 • obsługa na najwyższym poziomie. idealna komunikacja, wiekszosc formalności dokonywana była podczas naszego pobytu za granica. szybko i sprawnie zdecydowanie polecam. Marcin
  Dziękuję za opinie Panie Marcinie, ciesze się że mogłem pomóc załatwić zdalnie wszystkie formalności przed zakupem działki przez Państwa, a pamiętam że terminy przyjazdu były mocno ograniczone :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Rafał 05.11.2019
 • Dziękuję za fachową, sympatyczną i kompetentną obsługę. Na pewno będę polecał Pana i rekomendował Metrohouse znajomym. Życzę powodzenia i pozdrawiam Rafał Budziak
  Dziękuję Panie Rafale, cieszę się że udało się pomóc w znalezieniu wymarzonego mieszkania w Gdańsku. Polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Joanna 19.02.2020
 • Świetny agent, bardzo pomocny o każdej porze dnia i nocy! Mieszkanie wynalezione idealnie na nasze potrzeby. Dziękujemy za udaną współpracę i pozdrawiamy serdecznie:)
  Bardzo dziękuję za miłe słowa, jak wspomniałem praca 24h na dobę to nie pusty slogan :) Trzymam kciuki za szybki bezproblemowy remont, polecam się na przyszłość. Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Michał 04.10.2019
 • Polecam Pana Macieja, Nadzorował cały proces kupna mieszkania, służył pomocą i radą, załatwił notariusza w dobrej cenie. Jestem bardzo zadowolony z jego usług.
  Panie Michale cieszę się niezmiernie, że udało mi się pomóc w znalezieniu dla Pana mieszkania :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Przemysław 25.10.2021
 • Na lepszego agenta trafić nie mogłem. Pełen profesjonalizm przy posrednictwie i doradztwie. Mieszkanie udało się sprzedać w miesiąc. Gorąco Pana Maćka polecam
  Dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy, cieszę się że mogłem pomóc w sprzedaży mieszkania i załatwienia kredytu na zakup kolejnego. Bardzo dziękuję za polecenia kolejnym klientom :) Pozdawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Kit Tin 01.04.2019
 • Excellent service, very helpful in explaining me the process, pros&cons of the selected properties/places, helping me through the urzad process as well. Thank you!
  Thank you very much, the city hall is not scary for us :) Regards!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • JacekPiotr 08.03.2018
 • Pana Macieja oceniam b.dobrze,miły,otwarty,współpraca z nim jest przyjemna,rozumie potrzeby swoich klientów,działa szybko i skutecznie,serdecznie polecam????
  Panie Jacku bardzo dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy, polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Beata 14.10.2021
 • Polecam współpracę z Panem Maćkiem za profesjonalne przeprowadzenie transakcji, fachowe doradztwo oraz bardzo dobry i miły kontakt z klientem .
  Dziękuję za miłe słowa Pani Beato, cieszę się że udało się sprzedać mieszkanie w oczekiwanym czasie i cenie :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Krystyna 16.03.2021
 • Komunikatywność, relacyjność i dyspozycyjność na bardzo dobrym poziomie, co sprzyjało całemu procesowi sprzedażny naszej nieruchomości. Dziękujemy!
  Dziękuję Pani Krystyno, zarówno za miłe słowa jak i pyszne ciasto :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Iwona 08.04.2021
 • Polecam Pana Macieja. Bardzo skuteczny i profesjonalny. Zakup mieszkania pomimo pobytu właścicieli za granicą przebiegł bardzo sprawnie. Dziękuję.
  Pani Iwono dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy! Przesyłam pozdrowienia do Krakowa :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Magdalena 22.03.2021
 • Fachowa obsługa, pomoc w znalezieniu notariusza, dobre przygotowanie do prezentacji mieszkania. Kupno przebiegło bez przeszkód i niespodzianek.
  Pani Magdo dziękuję za ocene mojej pracy, polecam się na przyszłość :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Iwona 17.05.2023
 • Dziękuję bardzo Panu Maciejowi Górce za pomoc w zakupie mieszkania, za ogromne zaangażowanie oraz za fachową i profesjonalną współpracę.
  Dziękuję, cieszę się że pomogłem w znalezieniu pożądanej nieruchomości :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Ewa 16.10.2022
 • Sprzedaż mieszkania przebiegła bardzo profesjonalnie! Pan Maciej zadbał o to, zeby cała procedura przebiegła szybko i dokładnie. Polecam!
  Dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy, pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Monika 03.09.2019
 • Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Macieja. Szybko i sprawnie sprzedaliśmy mieszkanie. Prawdziwy profesjonalista. Polecam każdemu.
  Dziękuję Pani Moniko, polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Zdzisław 13.05.2021
 • Pod względem technicznym i merytorycznym transakcja przygotowana doskonale. Szybko, sprawnie i fachowo. Serdecznie polecam.
  Dziękuję Panie Zdzisławie, cieszę się że mogłem pomóc w zakupie działki. Pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Arkadiusz 19.05.2020
 • Bardzo polecem szybko sprawnie bez problemów i konkretnie bez owijania można wszystko załatwić do samego końca 10/10 :)
  Dziękuje Panie Arkadiuszu i Pani Moniko! Z niecierpliwością oczekuję na możliwość sprzedaży Państwa kolejnego mieszkania na Żabiance kiedy przyjdzie na to czas :) Pozdrawiam
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Janina 28.12.2022
 • Bardzo miły i kompetentny agent nieruchomości. Polecam zlecona transakcja została zrealizowana szybko i bardzo sprawnie.
  Pani Janino cieszę się, że mogłem pomóc w sprzedaży mieszkania. Zapraszam na kawę jak będzie Pani kiedyś w Gdańsku :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Janusz 15.06.2020
 • Pan Maciej wykazał się profesjonalnym podejściem, dzięki czemu udało się szybko i sprawnie sfinalizować transakcję.
  Dziękuję za pozytywną ocenę Panie Januszu, polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Iwona 13.06.2022
 • Profesjonalny, konkretny, dyspozycyjny, pomógł mi odnaleźć moje miejsce na Ziemi. Polecam z czystym sumieniem .
  Dziękuje Pani Iwono, cieszę się, że udało mi się pomoć :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Łukasz 17.01.2020
 • Polecam Pana Macieja szybko i skutecznie przeprowadzona sprzedaż mieszkania. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm!!!
  Dziękuję za miłe słowa Panie Łukaszu, mam nadzieję do usłyszenia :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Agnieszka 01.10.2021
 • Rzeczowy i pomocny na każdym etapie. Do tego punktualny i kontaktowy. Zdecydowanie polecam Pana Macieja
  Dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy i pomocy w zakupie domu, polecam się na przyszłość :) Pozdrowienia dla całej rodziny!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Bożena 07.02.2022
 • Pan Maciej jest osobą zaaranżowaną i bardzo pomocną. Pomaga w każdej kwestii. Punktualny rzeczowy. Polecam 100%
  Dziękuję Pano Bożeno, polecam się na przyszłość.
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • TD Inwestor Sp. z o.o. 19.10.2021
 • Serdecznie polecam współpracę z Panem Maciejem. Przeprowadził mnie bezproblemowo przez 3 transakcje.
  Dziękuję, cały czas rozglądam się za kolejnymi "tematami" jak również oferuje swoim klientom Pana mieszkania po remoncie. Licze na jeszcze niejedną udaną transakcję :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Filip 20.01.2023
 • Współpraca z Panem Maciejem to czysta przyjemność. Doceniam punktualność, znajomość rynku i rzetelność.
  Panie Filipie, cieszę się że pomogłem znaleźć mieszkanie spełniające Państwa potrzeby. Życzę solidnych najemców i pełnego obłożenia :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Stanisław 20.03.2019
 • Świetny agent,cierpliwy, słucha uważnie klienta i nie wciska kitu Pozdrawiam Panie Macieju Stanisław
  Dziękuję za miłe słowa Panie Stanisławie :) Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Marcin 10.06.2019
 • Profesjonalna obsluga, niezwykla cierpliwosc oraz zaangazowanie i dostepnosc przez 24 godziny na dobe!
  Dziękuję Panie Marcinie, praca doradcy ds. nieruchomości wymaga niekiedy poświęceń :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Magdalena 15.08.2018
 • Sympatyczny makler, który z sympatia i fachowością podchodzi do klienta. Bez problemowy kontakt.
  Dziękuję Pani Magdaleno :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Zdzisława 02.12.2019
 • Serwis na bardzo wysokim poziomie,pelen profesjonalizm za ktory dziekujemy . Pozdrawiam Adam J.
  Panie Adamie dziękuję za pozytywną opinię, obsługa Pana mamy to była czysta przyjemność. Ślę pozdrowienia do Anglii!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Waldemar 14.01.2021
 • Komunikatywny ,rzeczowy, bardzo sprawnie i szybko zrealizował nasze zlecenie, bardzo polecamy
  Dziękuję za ocenę mojej pracy. Sprzedaż Państwa mieszkania była czystą przyjemnością, ślę pozdrowienia do Przemyśla :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Tyszkiewicz Sp. z o.o. 05.07.2019
 • Miły i zaangażowany specjalista. Możemy szczerze polecić współpracę z Panem Maciejem.
  Współpraca z Państwa firmą to czysta przyjemność :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • REMS Kuryłowicz Povodor Sp. z o.o. 06.12.2022
 • Profesjonalna obsługa i sprawna realizacja zlecenia wynajęcia lokalu. Agent godny polecenia
  Dziękuję za miłe słowa, polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Adam 07.07.2021
 • Przesympatyczny i rzeczowy człowiek. Transakcja przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze
  Dziękuję za miłe słowa Panie Adamie, polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Bartosz 09.11.2023
 • Doskonała obsługa. Wszystko sprawnie bez komplikacji. Bardzo szybka sprzedaż mieszkania
  Dzięki za miłe słowa Bartek, cieszę się że udało się sprostać napiętym terminom :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Wojciech 03.07.2019
 • W ciągu tygodnia od zawarcia umowy pośrednictwa udało się sfinalizować umowę najmu.
  Sprawne działanie to moja specjalność, dziękuję za ocenę. Pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Adrian 13.01.2020
 • Bardzo dobry staly kontakt wraz z rozpoczęciem po zakończenie współpracy. Polecam
  Dziękuję Panie Adrianie, pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Michał 23.03.2021
 • Cała transakcja przebiegła pomyślnie, z czystym sumieniem polecam Pana Macieja:)
  Cieszę się, że mogłem pomóc w zakupie mieszkania. Pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Małgorzata 05.03.2020
 • Współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Dobre podejście do klienta. Polecam
  Dziękuję za miłe słowo Pani Małgorzato :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Wiesława 14.01.2021
 • Duza wiedza i zaangażowanie,bardzo dobry kontakt ,polecam Pana Macieja .
  Dziękuję Pani Wiesławo. Cieszę się, że pomogłem w sprzedaży mieszkania. Pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Sasza 06.10.2019
 • Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dobra komunikacja z agentem.
  Dziękuję za ocenę, pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Kacper 02.07.2020
 • Szybko i sprawnie. Dobra komunikacja i możliwość kontaktu 24/7 ;)
  Panie Kacprze dziękuję za opinię. Cieszę się, że jest Pan zadowolony z transakcji :) Pozdrawiam
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Marek 30.03.2021
 • Bardzo sprawnie i szybko działa. Jestem zadowolony z jego usług.
  Dziękuję Panie Marku, cieszę się że mogłem pomóc w sprzedaży Pana mieszkania. Pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • P.H.U. "ADOR" ZACIERA S.J. 21.03.2019
 • Świetny fachowiec wie co robi polecam każdemu profesjonalista
  Dziękuje Panie Tomaszu, współpraca z takim klientem to czysta przyjemność :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Marek 13.05.2021
 • Profesjonalna obsługa , dobra współpraca , polecany
  Dziękuję Panie Marku, polecam się na przyszłość. Pozdrawiam.
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Mariusz 19.11.2019
 • Błyskawiczny agent, bardzo mocno zapracowany, ale skuteczny
  Dziękuję Panie Mariuszu, mam nadzieje że córce będzie się dobrze mieszkać. Ślę pozdrowienia do Szczytna :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Patrycja 22.10.2021
 • Miło i bardzo profesjonalnie. Polecam Pana Macieja
 • Katarzyna 26.06.2019
 • Bardzo profesjonalny Agent, super współpraca
  Dziękuje Pani Katarzyno, polecam się na przyszłość!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Elżbieta 09.04.2019
 • profesonalny kompetentny i troche niecierpliwy
  Dziękuje za opinię Pani Elżbieto. Cierpliwość nie zawsze idzie w parze z szybkim działaniem, aczkolwiek jest cnotą nad którą jak widać muszę jeszcze popracować :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Tadeusz 24.08.2020
 • Profesjonalny agent. Rzeczowy i konkretny.
  Dziękuję za ocenę mojej pracy Panie Tadeuszu :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Karolina 08.04.2021
 • Polecam p.Maćka z czystym sumieniem:)
  Dziękuje Pani Karolino. Niezmiernie mi miło, że mogłem pomóc w sprzedaży Państwa mieszkania. Pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Agnieszka 12.05.2018
 • Miło i fachowo. Polecam Pana Macieja.
 • Maciej 17.01.2023
 • bardzo miła, profesjonalna obsługa
  Dziękuję za pozytwyną ocenę mojej pracy, pozdrawiam Panie Macieju :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Piotr 10.06.2019
 • Profesjonalna i rzeczowa obsługa.
  Dziękuję za opinię Panie Piotrze :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Anna Maria 01.03.2018
 • Profesjonalny i pomocny, polecam!!
  Dziękuje i pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Maciej 20.03.2019
 • Bardzo dobra współpraca.Polecam.
  Dzięki Panie Macieju! Do zobaczenia przy okazji kolejnych transakcji :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Maria 17.11.2021
 • Super współpraca, polecam.
  Dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • PERFEKT-HOUSE Adam Orlikowski, Wojciech 17.12.2020
 • Pełen profesjonalizm !!
  Dziękuję Panowie, czekam na kolejne "tematy";) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Oleh 13.05.2021
 • Polecam serdecznie!
  Dziękuje, polecam się przy kolejnych poszukiwaniach :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Magdalena 06.11.2021
 • Anna 26.01.2021
 • Alicja 19.08.2020
 • Krzysztof 18.12.2019
 • Dziękuję za pozytywną ocenę, polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Paulina 24.11.2019
 • Dziękuje za ocenę :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Mateusz 26.10.2019
 • Robert 11.10.2019
 • Dziękuję za ocenę :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Rover Maritime SL 16.08.2019
 • Halina 20.03.2019
 • Invest Komfort Spółka Akcyjna S.K.A. 13.04.2018
 • Magdalena 14.11.2017
 • Olga 22.09.2017
 • Ewa 30.09.2017
 • Agent konkretny , kompetentny , doświadczony, zapracowany co wynika z charakteru wykonywanego zajęcia , do tej pory jestem zadowolona
 • Maciej 16.10.2021
 • Dobry kontakt z klientem, niepoinformowanie o nie których usterkach w mieszkaniu.
  Dziękuję za ocenę Panie Macieju, niestety jako pośrednik nie jestem w stanie wykryć wszystkich usterek jeżeli nie zostanę o nich poinformowany przez właściciela. Jest Pan odpowiednio zabezpieczony umową najmu okazjonalnego, która mówi że właściciel jest zobowiązany do ich naprawy jeżeli nie powstały one z Pana winy a ich koszt przekracza 100zł. Pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Szymon 07.04.2022
 • Pan Maciej Górka jest elokwentnym i kompetentnym agentem nieruchomości godnym polecenia.
  Dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy, polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska

Moje oferty (45)

Tu posiadam najwięcej ofert
Takie nieruchomości znajdziesz w mojej ofercie
Moje oferty sprzedaży vs. oferty wynajmu
Moje oferty wg. ceny całkowitej (tysiące zł)
T
y
l
k
o

u

n
a
s
Dom na sprzedaż, Gdański, Miłocin
 • 191.0m2
 • Cegła
 • Liczba pokoi: 7
 • Na ekogroszek
Przejdź do nieruchomości
1 180 000 PLN

Dom z 2 niezależnymi lokalami, poddaszem, budynkiem garażowym i warsztatem. Działka ponad 3000m2. Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Dom na sprzedaż, Gdańsk, <b>Siedlce</b>, Na Zboczu
 • 271.5m2
 • Mieszana
 • Liczba pokoi: 6
 • Gazowe miejski
Przejdź do nieruchomości
1 800 000 PLN

Dom z dużą działką, garażem, pięknym widokiem i ogrodem, niecałe 3 km. od ścisłego centrum Gdańska Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, <b>Jasień</b>, Lawendowe Wzgórze
 • 57.3m2
 • Ytong
 • Liczba pokoi: 3
 • 2 piętro
 • Miejskie
Przejdź do nieruchomości
687 000 PLN

W pełni wyposażone, słoneczne, dobrze skomunikowane, trzypokojowe mieszkanie idealne dla rodziny Doskonała komunikacja z centrum Gdańska i resztą Trójmiasta: najbliższe... Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, <b>Ujeścisko</b>, Przemyska
 • 81.0m2
 • Mieszana
 • Liczba pokoi: 3
 • Parter
 • Miejskie
Przejdź do nieruchomości
899 990 PLN

Doskonale skomunikowane, przestronne mieszkanie z ogródkiem i balkonem Idealnie skomunikowane mieszkanie z ogrodem i balkonem. Nieruchomość podłączona jest do miejskiego węzła cieplnego. W... Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Kamienica na sprzedaż, Kościerski, Kościerzyna
2 890 000 PLN

Kamienica usługowo-mieszkaniowa na rynku, w ścisłym centrum 'Starego Miasta' Kościerzyny. Kościerzyna to jedno z ważniejszych, wciąż prężnie rozwijających się centrów... Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, <b>Śródmieście</b>, Kamienna Grobla
 • 50.8m2
 • Wielka płyta
 • Liczba pokoi: 3
 • 4 piętro
 • Miejskie
Przejdź do nieruchomości
649 000 PLN

Trzypokojowe mieszkanie po remoncie w sąsiedztwie Nowej Motławy i 'Starego Miasta' Blok na bieżąco rewitalizowany, pod koniec zeszłego roku w obiekcie wymieniono całą... Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Nowodworski, Krynica Morska
3 999 000 PLN

Inwestycyjna, uzbrojona, objęta MPZP działka nad Zalewem Wiślanym w Krynicy Morskiej Jedna z ostatnich wolnych działek w centrum Krynicy Morskiej. To malownicze miasto nadmorskie, które... Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Gdański, Trzepowo
80 928 PLN

Działka budowlana o pow. 1124 m2, objęta miejscowym planem, w Trzepowie przy Przywidzu koło Gdańska Działka budowlana położona jest w spokojnej miejscowości Trzepowo. Skręt z drogi... Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Gdański, Trzepowo
72 144 PLN

Działka budowlana o pow. 1002 m2, objęta miejscowym planem, w Trzepowie przy Przywidzu koło Gdańska Działka budowlana położona jest w spokojnej miejscowości Trzepowo. Skręt z drogi... Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Biuro na wynajem, Sopot, <b>Dolny Sopot</b>, 3 Maja
 • 253.7m2
 • Mieszana
Przejdź do nieruchomości
13 480 PLN

Przedmiotem oferty jest powierzchnia biurowa w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym w centrum Sopotu. Doskonała komunikacja: sąsiedztwo głównego ciągu komunikacyjnego Trójmiasta - Alei... Więcej

 • 1
 • 2
 • 3
 • ..
 • 5

Maciej Górka

Kierownik