2011-09-21

Metrohouse łączy ludzi!
Oddział Metrohouse & Partnerzy w Iławie obsługiwał ofertę najmu domu zgłoszoną przez jedną z naszych Klientek. Do naszego oddziału zgłosił się klient zainteresowany wynajmem. Dom na wynajem spełniał jego oczekiwania i zdecydował się na podpisanie umowy. Można powiedzieć, transakcja jakich wiele. Ale…

Po dwóch miesiącach znajomi Klienci odwiedzili nasze biuro. Tym razem przywożąc zaproszenie na ślub dla całego zespołu, a Zbigniewa Bączka (właściciel biura), który skutecznie przeprowadził całą transakcję, poprosili, aby został świadkiem tej uroczystości. Nasz kolega nie miał innego wyjścia, jak tylko się zgodzić i uczestniczyć w tej miłej ceremonii.

Ślub odbył się na początku września w Iławie.
Nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Cieszymy się, że łącząc strony transakcji łączymy też nieraz bliskie sobie serca.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Chciałabym podziękować Panu Marcinowi Grodzkiemu, najlepszemu agentowi, z jakim miałam kontakt - za poświęcony czas oraz fachową i rzetelną pomoc przy negocjacjach oraz przy sprawdzeniu nieruchomości. Dzięki panu Marcinowi kupiłam wymarzone mieszkanie."

— Anna M., Kielce