Magazyny i biura na sprzedaż, Działdowski, Gajówki

Numer zlecenia CYRU436
2 500 000 PLN 294 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba pokoi:
0
Piętro:
/0
Struktura:
Rok budowy:
Stan:

Opis

Baza Transportowa w bliskości drogi krajowej nr 544 Mława-Działdowo. Baza Transportowa o powierzchni 1000m2 położona w miejscowości Gajówki, przy trasie krajowej nr 544 Mława- Działdowo. Baza całkowicie ogrodzona z niezależnym monitoringiem plus dwie bramy wjazdowe na pilota o szerokości 6m każda. Na terenie bazy znajdują się hala warsztatowa z kanałem przystosowana do napraw aut ciężarowych (20m dł x 8m szer x 4.30 wys wjazdu), hala wysokiego składowania (40m dł x 12m szer x 4.50 wys wjazdu) oraz garaż przy hali warsztatowej (6m dł x 4m szer). Wewnątrz hali do składowania znajdują się trzy wyodrębnione pomieszczenia: magazyn, pomieszczenie biurowe z WC oraz pomieszczenia socjalne z toaletą i prysznicem. Na piętrze hali znajdują się pomieszczenia mieszkalne i biurowe do adaptacji.
Hala posiada rampę rozładunkową. Część budynków ogrzewana jest gazem. Działka w pełni uzbrojona w media (prąd, woda, internet, telefon) i całkowicie utwardzona. Dojazd do bazy drogą asfaltową gminną.

Sprzedaż z podstawowym wyposażeniem warsztatu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
0 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Credipass
Działdowski, Gajówki
 Cena:  2 500 000 PLN
 Powierzchnia:   0.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Maciej Palkowski

Doradca
Rating: 1 ?