Działka na sprzedaż, Warszawski Zachodni, Łomianki

Numer zlecenia REFA252
390 000 PLN 361 za m2
Powierzchnia:
1 081 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
31,80 X 34

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Łomianki
Lokalizacja:
Łomianki
Powierzchnia:
1 081 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Tymczasowe
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka budowlana sąsiaduje z Kampinowskim Parkiem Narodowym Działka budowlana o powierzchni 1081 m2 położona na nowym zielonym osiedlu w Łomiankach. Działka graniczy ze wsią Dąbrowa Zachodnia i znajduje się w bliskiej odległości od Kampinowskiego Parku Narodowego. Dookoła znajduje się zabudowa domów jednorodzinnych. Dojazd do działki prywatną drogą (udział w drodze) częściowo utwardzona-częściowo kostka. Dobry dojazd z Warszawy zarówno autem jak i autobusem. Działka uzbrojona ( gaz, prąd, woda, kanalizacja miejska, światłowód ).
Działka nadaje się zarówno: dla rodzin z małymi dziećmi ceniących sobie spokój, bliskość terenów zielonych, a do przedszkola 350 m,
dla starszych osób ceniących sobie ciszę i bliskość natury.
dla osób ceniące miasto Łomianki za urok ul.Warszawskiej kojarzącej się kurortem na której ilość restauracji kawiarni i sklepów daje nam namiastkę wspomnień z wakacji.
Działka budowlana dla Ciebie nieopodal Warszawy, tylko 15 km od centrum stolicy, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, w starorzeczu Wisły, nad Jeziorem Dziekanowskim i Jeziorem Kiełpińskim, które jest rezerwatem przyrody, pośród starych wierzb. Wybuduj sobie dom marzeń.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 667 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Jackiewicz
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawski zachodni, Łomianki
 Cena:  390 000 PLN
 Powierzchnia:   1 081  m2
 Liczba pokoi:  0

Dorota Agnieszka Poziemska

Agent