Dom na sprzedaż, Tychy

Numer zlecenia WYXU724
767 663 PLN 7 034 za m2
Powierzchnia:
109.1 m2
Liczba pokoi:
5
Liczba pięter:
1
Struktura:
Pustak ceramiczny
Rok budowy:
2023
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Tychy
Ulica:
Powierzchnia:
109.1 m2
Liczba pięter:
1
Pokoje:
5
Kuchnia:
Kuchnia otwarta z oknem
Rodzaj własności:
Własność
Technologia budowy:
Pustak ceramiczny
Rodzaj budynku:
Wolnostojący
Ogrzewanie:
Gazowe miejski
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Rok budowy
2023
Wielkość działki:
440 m2
Parking:
Brak danych
 

Opis

OFERTA RYNKU PIERWOTNEGO ! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ! Przed Tobą wyjątkowa okazja posiadania domu, który jak rubin, symbolizuje nie tylko wyjątkowość, ale także siłę, miłość i determinację. Model RUBIN to kompaktowy, elegancki i ekonomiczny dom, który zapewnia nie tylko komfort i funkcjonalność, ale również pozytywną energię.

Podobnie jak Chińczycy, którzy wierzyli w moc rubinu, umieszczając go w swoich budowlach dla szczęścia i pomyślności, tak i Ty możesz czerpać korzyści z tego symbolu. RUBIN to nie tylko miejsce do mieszkania, to przestrzeń, która napawa pewnością siebie, inspiruje do podejmowania wyzwań i realizowania pasji. To klejnot władzy i zamożności, który przyciąga sukces. Inwestując w RUBIN, inwestujesz w siebie i swoją przyszłość. To więcej niż dom – to symbol Twoich aspiracji, gotowość do osiągnięć i pewność, że życie może być jak rubin: piękne, iskrzące i spełnione."

Here is a unique opportunity to own a house that, like a ruby, symbolizes not only uniqueness but also strength, love, and determination. The RUBIN model is a compact, elegant, and cost-effective home that provides not only comfort and functionality but also positive energy.

Just like the Chinese, who believed in the power of ruby by placing it in their buildings for luck and prosperity, you too can benefit from this symbol. RUBIN is not just a place to live; it's a space that fills you with confidence, inspires you to take on challenges, and pursue your passions. It's a jewel of power and wealth that attracts success.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 250 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ewa Walaszek-Sajdak
Ekspert kredytowy Credipass
Tychy
 Cena:  767 663 PLN
 Powierzchnia:   109.1  m2
 Liczba pokoi:  5

Szymon Warmons

Broker
Rating: 5 ?