Działka na sprzedaż, Otwocki, Otwock gm, Otwock

Numer zlecenia ZUMU636
1 200 000 PLN 122 za m2
Powierzchnia:
9 812 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
58/160/96/80/20/45

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Otwock
Lokalizacja:
Otwock
Powierzchnia:
9 812 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Gaz
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

NOWA, OBNIŻONA CENA!!!
Działka budowlana 9812 m2 z linią brzegową, położona na przedmieściach Otwocka a jednocześnie granicząca z Rezerwatem Przyrody. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny.

Piękna duża działka budowlana położona nad rzeką Świder. Granicząca z Parkiem Krajobrazowym. W 3/4 zalesiona. Właściciel posiada projekt okazałego domu odpowiednio wkomponowanego w otoczenie (ewentualnie do wykorzystania przez kupującego). Wydana jest zgoda na wycinkę niezbędnych drzew przeszkadzających w utworzeniu wjazdu. Spokojna, cicha okolica, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Warszawy (ok 45 minut do centrum), umożliwiająca doskonały odpoczynek po pracy i zgiełku wielkiego miasta. W niedalekiej przyszłości budowa POW jeszcze znacznie skróci dojazd. Do centrum Otwocka i stacji SKM można również dojechać autobusem, przystanek w odległości ok 200 metrów. Niedaleko szkoła, Kościół, sklepy.
Doskonałe miejsce dla wszystkich ceniących sobie spokój, ciszę i odpoczynek w otoczeniu pięknej przyrody. Świetne na wybudowanie swojego własnego azylu, domu rodzinnego lub letniskowego.

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY !!!

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 695 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Monika Korczak - Aslanyan
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
30 659 PLN
Otwocki, Otwock gm, Otwock
 Cena:  1 200 000 PLN
 Powierzchnia:   9 812  m2

Sylwia Stefańska

Kierownik biura