2016-07-29

Szkolenia wstępne


W Metrohouse przygotujemy Cię do roli Doradcy. Osoby zarządzające placówkami mogą liczyć na solidną dawkę wiedzy w ramach Akademii Managera.

 


Nie byłeś nigdy agentem? Boisz się, że nie dasz sobie rady, bo nie masz doświadczenia w branży nieruchomości?
 

Jakość oferowanych usług jest kluczowym elementem strategii Metrohouse. Dlatego tak ważne dla nas jest zapewnienie naszym pracownikom jak najlepszej edukacji i możliwości nieustannego rozwoju. W tym celu Dział Wdrożeń Metrohouse stworzył program wstępnych szkoleń oraz możliwość odbycia praktyk wewnątrz działu.

 

Jaki jest cel szkoleń Metrohouse?

Zawód pośrednika nieruchomości opiera się na relacjach z klientami, dlatego główny nacisk kładziemy na praktyczne przygotowanie do zawodu. Szkolenia Metrohouse są prowadzone przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie nieruchomości. Są to osoby, które podczas swojej kariery przeszły przez jej różne szczeble – często zaczynając od pracy pośrednika, a kończąc na stanowisku kierowniczym. Mają doświadczenie zarówno w prowadzeniu transakcji z klientami, jak i zarządzaniu zespołem ludzi.
 

Do kogo skierowane są szkolenia Metrohouse?

Cykle szkoleń oraz praktyk organizowanych przez Metrohouse przeznaczone są dla agentów oraz franczyzobiorców – już należących do sieci oraz dopiero zaczynającym współpracę z nią.

 

Przyszłym właścicielom franczyz oferujemy miesięczne praktyki podczas których poznają codzienną pracę agenta. Odbywają się one w Dziale Wdrożeń w Centrali Metrohouse w Warszawie. Dają możliwość praktycznej nauki działania systemu CRM, odbycia spotkań z klientami pod okiem doświadczonych mentorów, a także poznania zasad współpracy z doradcami finansowymi.

 

Partnerzy Franczyzowi mają również możliwość regularnego poszerzania swojej wiedzy z zakresu nieruchomości i pracy z klientem podczas cyklu szkoleń ,,Akademia Managera”.

 

Szkolenia wstępne

Nowym agentom zapewniamy przygotowanie do zawodu w postaci profesjonalnych szkoleń. Zajęcia trwają 5 dni (tydzień roboczy) i kończą się testem z przekazanej wiedzy. Szkolenie składa się z części praktycznej oraz teoretycznej i obejmuje m.in. następujące zagadnienia:

  • Prawo i podatki
  • Umowa pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
  • Rynek pierwotny
  • Przyjęcie nieruchomości do bazy Metrohouse
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów
  • Kwestie związane z finansowaniem zakupu
  • Umowa z klazulą wyłączności
  • Wycena nieruchomości
  • Negocjacje

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o wysłanie maila z CV na adres praca@metrohouse.pl w tytule maila wpisując Doradca ds. nieruchomości oraz nazwę miasta, w którym zamierzasz rozpocząć pracę. (np. DORADCA DS.NIERUCHOMOŚCI Wrocław).

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Chciałabym złożyć wyrazy wielkiego uznania i podziękowania za możliwość współpracy z Panią Kamilą oraz Panią Kasią, dzięki którym nasza firma ma wspaniałe biuro. Współpraca z Panią Kamilą i Panią Kasią była czystą przyjemnością. Uśmiech na twarzy, pogoda ducha, kompetencje połączone ze świetną organizacją pracy, płynnym kontaktem między stronami jak i obiegiem informacji."

— Karolina Z., Warszawa