Metrofinance: 265 obsłużonych kredytów w 2009 r.

Metrohouse  utworzyło dział kredytowy na początku 2008 r. Już w drugim roku działalności analitycy Metrofinance uruchomili dla swoich klientów 265 kredytów hipotecznych na łączną kwotę 85 milionów złotych.  – To bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę ubiegłoroczną sytuację na rynku kredytów hipotecznych i  wstrzymywanie decyzji o zakupie nieruchomości przez potencjalnych nabywców, mówi Piotr Filip, dyrektor Metrofinance. – Duży wpływ na popularność naszych usług ma fakt, że jesteśmy całkowicie niezależnymi doradcami. Niezależność doradców jest podstawą przy korzystaniu z usług na rynku finansowym. W Metrofinance nie faworyzujemy wybranych instytucji kredytujących zakup nieruchomości i pomagamy wybierać optymalną dla klienta ofertę spośród propozycji 21 banków z którymi współpracujemy, dodaje Piotr Filip.

Obecnie dla Metrofinance pracuje kilkunastu doświadczonych analityków kredytowych. Ich klientami są najczęściej osoby dokonujące transakcji za pośrednictwem Metrohouse, choć nie tylko. – Zdarza się, że klient nabywa mieszkanie bezpośrednio lub przez pośredników innego biura, a kwestie kredytu hipotecznego pozostawia naszym doradcom, mówi Piotr Filip. - Jednak coraz większy odsetek klientów stanowią osoby z polecenia, które uzyskują kontakt do nas od znajomych, czy rodziny, dodaje Filip.

Dla klientów Metrohouse analitycy kredytowi Metrofinance stanowią wartość dodaną do usługi pośrednictwa. – Ideą Metrohouse jest dostarczenie klientom kompleksowego zestawu usług towarzyszących procesowi zakupu  nieruchomości. Zaspokojenie potrzeb kredytowych klienta to jeden z podstawowych elementów  transakcji. Obecność  komórki kredytowej pozwala usprawnić współpracę brokera i analityka kredytowego, ułatwia komunikację transakcyjną i, co najważniejsze dla klienta, daje mu gwarancję właściwej koordynacji czynności towarzyszących procesowi zakupu nieruchomości, podkreśla Grzegorz Kędzierski, członek zarządu Metrohouse S.A.
Umów się na spotkanie z analitykiem kredytowym Metrofinance - wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

"Uważam, iż Pani Sajnóg może być wzorem i przykładem dla innych, gdzie jej ludzkie podejście i zdolności menadżerskie jak i wysoka kultura osobista gwarantują zadowolenie klientów i zwiększają dochody Państwa firmy[...] To dzięki Pani Sajnóg klient zgodził się na wszystkie nasze propozycje i wyszedł z przeświadczeniem dobrze wynegocjowanej umowy".

— Bogdan A., Warszawa