2016-07-29

Zostań Partnerem Franczyzowym Metrohouse

Nasze doświadczenie, marka, narzędzia i know-how + Twoje zaangażowanie i pasja w prowadzeniu biznesu to niesamowita mieszanka gwarantująca sukces na rynku nieruchomości! Otwórz biuro pod szyldem Metrohouse! Korzystaj z unikalnego biznesu - połączenia obrotu nieruchomościami (Metrohouse) i pośrednictwa kredytowego i ubezpieczeniowego (Credipass).

 


 

Porozmawiajmy!

 

Dzień dobry Państwu,


Nazywam się Agata Korzeniewska i jestem dyrektorem sieci franczyzowej w Metrohouse. Będzie mi niezmiernie miło spotkać się z Państwem, by porozmawiać o naszej współpracy. Do zobaczenia w Centrali Metrohouse.

 

 

 

Agata Korzeniewska

Dyrektor Sieci Franczyzowej Metrohouse

tel. +48 883 376 123

e-mail: franczyza@metrohouse.pl

 

 

Dowiedz się więcej o Franczyzie w Metrohouse

 

Wywiad na temat współpracy franczyzowej z Metrohouse

 

 

Dlaczego wybrałam Metrohouse? Wywiad z Katarzyną Prządką - właścicielką biura Metrohouse (Warszawa-Czerniaków)

 

 

 

Dlaczego warto dołączyć do grona Partnerów Metrohouse?

Wysoka rentowność

Chcemy, aby dzięki współpracy z Metrohouse Twój biznes wszedł na naprawdę wysokie obroty. Wysoką rentowność uzyskasz m.in. dzięki takim elementom jak silna, rozpoznawalna marka, szeroki wachlarz narzędzi do budowy od podstaw biznesu w nieruchomościach i know-how, za którym stoją lata doświadczeń na polskim i zagranicznych rynkach nieruchomości.

Rozpoznawalna marka

Metrohouse jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku biur nieruchomości. Działanie pod dużą, znaną marką to liczne zalety, wśród których można wymienić lepszą współpracę z klientami, większe ich zaufanie, ale także możliwość pracy na dużej bazie zarówno klientów, jak i nieruchomości. To wszystko przekłada się na dochody biura, bo silna marka to także możliwość uzyskiwania wyższych wynagrodzeń. Ponadto znana marka ułatwia stworzenie od podstaw silnego teamu agentów nieruchomości, którzy wiedzą, że za ich działaniami stoi mocny brand.

Narzędzia do budowy własnego biura

Działamy na polskim rynku już od 16-stu lat. Przez ten czas zebraliśmy szereg doświadczeń, które pozwalają na przekazanie naszym partnerom franczyzowym przetestowanych narzędzi do budowy dobrze funkcjonującego biznesu. Wiemy jak stworzyć odpowiednie warunki do działania w branży nieruchomości i dzięki infrastrukturze (CRM), standardom działania oraz wsparciu naszych managerów pomożemy Ci w osiągnięciu sukcesu finansowego na lokalnym rynku.

Korzyści z połączenia dwóch działalności

Metrohouse to nie tylko obrót nieruchomościami. Dzięki temu, że jesteśmy właścicielem sieci ekspertów finansowych Credipass, naszym franczyzobiorcom oferujemy dodatkowy strumień dochodów wynikający z pośrednictwa finansowego i ubezpieczeń. Zyskują wszyscy - franczyzobiorca, który oprócz nieruchomości może czerpać dodatkowe dochody z kredytów, ale również klienci, którzy załatwiają zakup nieruchomości i formalności kredytowe i ubezpieczeniowe w jednym miejscu. W Twoim biurze!

Know-how i szkolenia

Aby zarabiać, trzeba mieć wiedzę o rynku. Dołączając do Metrohouse, jako nowy partner franczyzowy zostaniesz gruntownie przeszkolony w oddziale wdrożeniowym Metrohouse, a Twoi nowi agenci nauczą się profesji pod okiem najbardziej doświadczonych doradców Metohouse. Przekażemy Ci szereg praktycznych informacji, dzięki którym branża nieruchomości nie będzie miała przed Tobą tajemnic. Od Ciebie zależy wdrożenie tych mechanizmów. Oczywiście będziemy Cię w tym wspierać.

 


I jeszcze jedno: "Dlaczego warto rozpocząć biznes w branży nieruchomości?"

Rynek nieruchomości w Polsce to bardzo perspektywiczna branża. Według danych GUS w Polsce w 2020 r. podpisano 564,3 tysięcy aktów notarialnych.* Zakup znacznej ich części finansowany jest kredytem hipotecznym. Tylko w 2021 r. udzielono kredytów hipotecznych na łączną kwotę 85,76 mld zł.** Jako sieciowa agencja nieruchomości oferujemy naszym klientom pośrednictwo w zakupie/sprzedaży, jak i finansowaniu zakupu nieruchomości na terenie całej Polski dzięki ścisłej współpracy z ekspertami naszej drugiej spółki - Credipass. Co roku naszym z udziałem przeprowadzanych jest kilka tysięcy transakcji. Warto dołączyć do grona partnerów franczyzowych Metrohouse i czerpać korzyści z pośrednictwa w transakcjach na rynku nieruchomości i pośrednictwa kredytowego.


* Obrót Nieruchomościami w 2020r., Raport GUS,
** Raport AMRON-SARFiN, 1/2022r.

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Chciałabym podziękować Panu Marcinowi Grodzkiemu, najlepszemu agentowi, z jakim miałam kontakt - za poświęcony czas oraz fachową i rzetelną pomoc przy negocjacjach oraz przy sprawdzeniu nieruchomości. Dzięki panu Marcinowi kupiłam wymarzone mieszkanie."

— Anna M., Kielce