Budynek mieszkalny na sprzedaż, Legionowo, Legionowo Przystanek

Numer zlecenia DAFE442
4 100 000 PLN 8 806 za m2
Powierzchnia:
465.6 m2
Liczba pokoi:
0
Piętro:
/0
Struktura:
Pustak ceramiczny
Rok budowy:
2014
Stan:

Opis

Dom mieszkalno-usługowy- pow. uż.465,6m2 , który można z łatwością, w całości przeznaczyć na usługi. Przedstawiam dom mieszkalno-użytkowy w Legionowie, o pow. uż. 465,6 m2, który można w całości przeznaczyć na usługi lub mieszkając w nim, w pozostałej części prowadzić działalność usługową, wyposażony we wszystkie media i siłę. Pow. mieszkalna na parterze-121 m2. Pozostała część parteru to sala gimnastyczna(127 m2), recepcja, 2 szatnie, 2 łazienki, 3 gabinety i pomieszczenia techniczne. 147 m2 poddasza, to 4 pokoje, 2 łazienki, garderoba i część rekreacyjna. Dom posiada 45m2 patio oraz duży taras.. Położenie nieruchomości poza centrum miasta, w zalesionej, cichej i spokojnej okolicy, preferuje ją np. na działalność rehabilitacyjną, kosmetyczną,sportową, szkołę rodzenia itp. Lokalizacja 20km od Warszawy i 7 km od Zalewu Zegrzyńskiego, na szlaku komunikacyjnym Warszawa-Gdańsk (DK61) podnosi jeszcze atrakcyjność nieruchomości.Zachęcam do obejrzenia, bo naprawdę warto, Atrakcyjna nieruchomość usługowo-mieszkalna w prężnie rozwijającym się Legionowie, 20 km od Warszawy i 7 km od Zalewu Zegrzyńskiego, na szlaku komunikacyjnym Warszawa-Gdańsk.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
0 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Seweryn Witkowski
Ekspert kredytowy Credipass
Legionowo, Legionowo Przystanek
 Cena:  4 100 000 PLN
 Powierzchnia:   465.6  m2
 Liczba pokoi:  0

Elżbieta Smolińska

Broker
Rating: 3.75 ?